Gün Işığında Buz Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 16 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Screenshot_22.png

Oyunumuzda yapılacak olan Gün Işığında Buz Etkinliği 2020 hakkındaki fikir, görüş ve düşüncelerinizi bizler ile bu konu üzerinden saygı, sevgi ve tabii ki de forum kuralları çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz. Sorularınızı sormadan önce, etkinlik hakkında detaylı bilgi veren SSS konumuzu okumanızı önemle rica ederiz.

SSS --> BURADAN

Seafight Ekibiniz.

Deleted member 106890 bunu beğendi.
  2. Macellan

Macellan User

Gülleyi taç ile verip etkinlik NPClerinin taç vermemesi de ne bileyim.

3. jooker23

jooker23 User

sonuç kısmındakı gorevler gozukmuyor reset gelırmı ?

4. üzerine gelince gösteriyor.

5. Eventte enkaz az,gülle taç ile satılıyor ama npcler taç vermiyor,antik nişan en çok darbeyi indirene veriyor buda antik nişan toplamayı zorlaştırıyor(en azından pazarda da satılması lazım).Benim gördüğüm eksi yanlar bunlar şuanlık.

Son düzenlenen: 16 Temmuz 2020
  6. 45herkez

45herkez User

etkinlik sadece geçen etkinlikte taç kasanların bu etkinlikte savaş güllesi almak için çıkartılmış başka açıklaması olamaz benim açımdan. birde 11 günlük etkinlik ilk gün gülle bitirenler saf dışı kalacak

7. etkinlik işe yaramaz sadece buz güllesi olmayan gülle cekecek :)

8. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

amac belli millet eventteki konusmaya gerek yok

9. mertt80

mertt80 User

Baflardan 1 günlük alınca 10 günlük gözükmüyor. Bilerek mi yapıldı ?
    bilerek yapıldıysa çok komik gerçekten :D

10. buz yanığı güllesi taç ile değil ışık yayan ruhlar ile alınmalı yada gemiler taç verse idi güzel etkinlik olurmuştu

11. kitlemişler banı 23üne kadar şimdide kale kupa indirimi 22sine kadar zaten etkinlikte çok kötü tam bir mağduriyet oyunu

12. küfür etmeseydiniz etkinliklerden yararlanabilirdiniz.

13. diyelimki ettim cezası bu kadar ağır olmamalı hem sana sormayacağım ne yapıp yapmayacağımı

14. NePs

NePs User

Bu şekilde konuşamazsınız kimseye, küfür ettiysen paşşa paşşa cezanı çekeceksin. Şu tavrında bile en ufak pişmanlık yok cezayı haketmişsin demekki.

Skogsrå bunu beğendi.
  15. seafight bilindiği üzere herkesin herkese salladığı gergin bir ortam kimler kimlere neler demiyor 4-5 ay önce bana aynı filodan aileye küfür geldi supporta chat fotosu atmadık kreş çocukları gibi biz zaten mecburi cezamızı çekiyoruz onun için saygısızlık yapmayın ayın sonu etkinlik bitiyor kale kupa indirimlerinden yararlanamıyorum bu tam bir oyuncu mağduriyetidir.

Son düzenlenen: 17 Temmuz 2020
  16. NePs

NePs User

Ettiğin küfürden dolayı aldığı cezadan ötürü naısl bir mağduriyetin olabilir anlamış değilim. Sana küfür edilmişse ve kanıtlayabiliyorsan onlarda en ağır cezayı almalı sende küfür ettiysen en ağır cezayı almalısın. Konunun tartışmaya açık olmadığı aşikar.

17. eynelis**

eynelis** User

saçma sapan tek kelimeden 30 gün ban yedim 2. gemim 95 ikizler kasarken ilk gemim full kapalıydı gelip buraya yazmadım altarafı %25 indirim kullanamıyorsun ne bu mağdur edebiyatı :D bak çok net bir cevabı var yazmasaydın kapanmazdı

18. chat banı ayrı bir olay oyundan uzaklaştırma ayrı bir olay çekemedikçe tüm hesapları oyundan uzaklaştırıyorlar ayrıca beklemek zorundamıyım kardeşim hep aynı sistem zaten oyunda bir sorun olunca iki kod ver milletin gazını almaya çalış :D Bu tarz oyunlarda otorite kuramazlar ki hem yapmak isteyen 100 tane farklı hesap açar

19. eynelis**

eynelis** User

sence ben chat banı yediğim için mi bi gemi 95 ikizler kasarken diğeri full kapalı diyorum? Evet bazı kişilerin üstüne oynanıyor bunu kabul ediyorum buna bende dahilim belli ki sende dahilsin. Bizim açığımızı arıyorlar sende küfür etme bir şey bulamasın. Ben 2 gemiminde chatini kapattım artık rahatıma bakıyorum tavsiye ederim