Gülle Seçme

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve bibidibabidubu5835 tarafından 14 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba sayın forum yetkilileri benim sizlere şöyle bir sorum olacak gemide görevler için havai fişek güllesi kullanıyordum yağmacı filo gemisi keserken yağmacı güllesine geçiş yaptım hasar miktarını görmek için daha sonrasında tekrar havai fişek güllesiyle devam ettiim atışlarıma fakat gülle birden vudu bombası güllesine geçiş yapmış havai fişek güllesi bitmeden bu otomatik geçiş neden oluyor birde şunu sormak istiyorum diyelimki gemide sıradan kullandığım bir elit gülle bittiği zaman gülle seçeneği neden hep vudu bombasına dönüyor farklı cephaneler dururken saygılar.

-onur824- bunu beğendi.
  2. -onur824-

-onur824- User

Dostum merhaba, o bende de hep oluyor, ama bende vuduya değil, otomatik olarak kabuk kırıcı cephanesine dönüyor. Öyle olduğu zaman farklı bir gülle seç, sonra önceden kullandığın gülleye (havai fişek) dön. Sorun düzeliyor.

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konu rapor edilmişti. Umarız çözülür.

-onur824- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.