Gorejaw: Derinliğin Efsanesi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 17 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. CABBAR.TR

CABBAR.TR User

Festival Pastasına bu npc ye 5 mil hasar vermek için 14 Saat mi bekleyeceğiz nasıl bir mantık bu

2. CABBAR.TR

CABBAR.TR User

festival pastası npc sini 14 saat te bir atması hata mı normalde mi böyle ayarlandı saatleri ne peki gece 3-4 falansa alarm kuralım 5 mil hasar vermek için

3. etkinlikde 14 saat yazıyor hata değil. Bu pasta yada verecegi ödül hiç umrumda değil yada bu görevin verecegi ödülde tek istediğimiz sezon görevine neden günde 2 kere atmıyan sistem ekliyorlar. Görmedim ama büyük ihtimalle darbesi 5 dk içinde biten sistem ya adam akıllı görevle degiştirin yada bu pastamı nedir onun çıkış süresini 2- saate düşürün

4. BIRAKTI

BIRAKTI User

alakası yok ben bugün 2 tane pasta kestim biri ögle 11 de digerinide 2 gibi çeviri hatası olabilir 1,620,000,000 dp si var 5 atışta patlatıyor maksimum öyle kolay bitmiyor

5. 48 1 atıyor 14 saat ara ile ben orda kestim ödüller hiç sormayın uğraşa değmez farklı harita kesen yazsın ha sezon görevi yapılıp sıkılmaz o sisteme zamana yazık :)(Bide kum fırtınası dek gelirse vayki vay :D:D:D)

6. Etkinlik görevlerinde dakik dağıtmacı istiyor ama karaborsada yok. Diğerleri var biro eksik acil yardımcı olurmusunuz.

7. Grup haritasında sorun var nezaman düzeltceksiniz ?

8. etkınlık gorevlerınde dakik dgıtımcı dıye bırsey var ve esyalarda yok_? bunu nereden temın edecegız oyunda bır sorun var sanırım bakarmısınız rıca etsem

9. göktürk

göktürk User

antik nişan sıfırlanmıyacak mı acaba?

10. Etkinlik görevlerinde top veren görev var mı yapan varsa yazabilir mi ona göre uğraşlım

11. göktürk

göktürk User

evet var

12. Seafight a yakışmayan bir doğum günü etkinliği olmuş. Eski doğum günü etkinliklerini mumla arıyoruz. Kod ile verilenler bile saçma, 16 fazla olur diye nimet bil verememişler :D

13. diazem

diazem User

Saçma ve oyuncuya yönelik olmayan bir etkinlik daha daha etkinlik çıkar çıkmaz paketleri sürdüler çıkmadan sürdüler piyasaya ama etkinlik namına hiçbir şey yok bari grup haritası haricinde birşeyler olsaydı 3 tane saçma sistem gemisi var başka birşey yok verdikleri de birşey olsa.

14. etkinlik amirali benden fazla vuruyor bu ne saçmalık yav herkesin gemisi admin gemisi değil ki sınırsız savunma olsun bari amiral gemileri sadece adminlere görünsün biz boş yere heveslenmeyelim

15. ful savunma açık hrms şöhret falan 180 bin darbe yiyorum 5 kere darbe yesem batıyorum zaten öyle saldırı gücüne karşın canı az olsa bari canındaki rakamları sayana kadar batmış oluyorum

16. kuzey39

kuzey39 User

Doğduğum gün herkesi sinir ederim etkinliği yapılmış. Bir kaç üst seviye oyuncuya özel etkinlik yapılmış. Seafight ten iyice soğumaya başladım. Grup haritasını geçmek üst seviye oyuncular için dahi iyi bir ekip yoksa imkansız.

17. Şu pastamıdır ne karın ağrısıdır bu nedir böyle bir sistem 14 saatte atıyor. nereye attığıda belli değil. haritada bile gözükmüyor. ve tek atıyor! bu seafight etkinlik yapmasın kepenkleri kapatın..

18. jussfree

jussfree User

ya grup haritasına girince antik nişan bedeli artmasın ya da npclerin antik nişan verme oranını arttırın. resmen bot kullananlara göre etkinlik ayarlıyorlar bu ne arkadaş bot kullananlarda allah bilir 500 nişan olmuştur adamlar 10 saat aralıksız npc kestiriyor biz elle 10 npc zor kesiyoruz zaten npc az bir tane bulana kadar 5 dk zaman geçiyor insaf insaf yeter artık

19. Merhabalar kolay gelsin,
    Etkinliğin ilk başladığı zamanda haritada koordinatlara tıklayacak yer bırakmayan NPC'ler abartılı derece fazlaydı. Sonrasında bu düzeltildi. Şuanda oyunda etkinlik var mı yok mu belli bile değil. Pasta beklemekten ömrümüz gitti :) 14 saatte atmasına ve oyunda ki etkinlik gemileri, sandıkları artırılacak mı ? Böyle bir düşünceniz var mıdır ?
    İyi çalışmalar dilerim

20. ~Goliath~

~Goliath~ User

Bencede etkinlik yeni başlamışken yapılır umarım npc sayısı azaldı ilk çıktığı kadar olmasada yarısı kadar olursa herkes rahatça npc vurabilir diğer türlü botlardan npc bulamıyoruz zaten az var , nişanın herkesçe yararlanabilmesi için temini kolaylaşmalı , harita zor olduğu için güçsüz gemilerin içerde birşey yapma şansı yok bu yüzden birçok kişi zar zor kasabildiği 3-5 nişanıda yok yere harcıyor bitirebilmek için npcler standart olarak nişan vermeli yada sandık , enkazlar vermeli en azından

Son düzenlenen: 20 Mart 2022