Gorejaw: Derinliğin Efsanesi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 17 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_birthday_2022.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Doğum günü etkinliğimiz hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Sigma indirimi etkinlik penceresinde devam ediyor 19 gün süresi var diye bekledik ama kaldırılmış alamadık paketleri yada bende gözükmüyor düzeltme gelir mi acaba ? yoksa kaldırıldı mı

3. Lanetli ruh Işık yayan ruh kazanacagımız yer yok ben bulamadım markete neden konuldu

4. Başladı bu gece 2:00'de

5. Şimdiden söyliyim çok npc var diye şikayet etmeyin. bolluktan yokluğa düşmeyelim :) böyle iyi npclerden rakibi bile göremiyorum :D

6. @Star hakkaten sizin elinizin ayarı yok 1 kişi betada etkinlikleri denemiyor mu biz ne yaptık diye

7. etkınlıkten sonra etkınlıkte donmalar meydana gelıyor gemi ileri geri gidip duruyor secemıyorum

8. Bencede süper olmuş 5 nisana kadar gemiye girmeye gerek yok nede olsa oyun oynanmıyo umarım böyle kalır...:)))

9. her etkınlık sonu böyle oluyor artık buna bi care bulunması lazım gece 2 den bu tarafa oyun yok diyebiliriz.

10. Oyuna girdim gemimi göremedim resmen her yer bembeyazdı 5 nisana kadar böyle kalırsa oyuna girmeye gerek yok.Gemiyi sağ sola götürem dedim gemi nereye gideceni şaşırdı npc sayısı çok fazla bence azaltmaları gerek hemde 3 de 2 si azalmalı ki gemiyi görelim:))

Serkan~Soare[*] bunu beğendi.
  11. CORUS

CORUS User

Etkinliğin tekrar başlatılması, NPC sayısının düzenlenmesi ve Etkinlik Sıralamalarının sıfırlanması lazım. Gemiler hareket etmiyor. Millet 32 bin puan yapmış çok saçma. Adil bir oyun istiyoruz.

Serkan~Soare[*] bunu beğendi.
  12. CORUS

CORUS User

Etkinliğin tekrar başlatılması, NPC sayısının düzenlenmesi ve Etkinlik Sıralamalarının sıfırlanması lazım. Gemiler hareket etmiyor. Millet 32 bin puan yapmış çok saçma. Adil bir oyun istiyoruz.

13. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

Birazdan reset gelir ve düzelir

14. mahvolmuş oyun ya kaç saattir gemiyi yerinden hareket ettiremiyorum bu ne

15. Yöknk

Yöknk User

Etkinlik karaborsası yok
    5-6 mil. canlı bir npcye göre gereksiz fazla vuruyorlar bunun yanı sıra 90 hasarlı bir cephane olan konfeti ile bile diğer eventlerde gemilere vurduklarımızdan çok daha az vuruyoruz

16. BIRAKTI

BIRAKTI User

Amiral gemileri çok fazla hasar veriyor bunu bir ayarlayın katılım saglansın yine bazı gemiler figüran gibi gezmesin ortalıkta

17. pinkypink

pinkypink User

Siz yetkililerden ricam; Yağmacı Karaborsası'na daha eskilerden birkaç tasarım eklemeleri yönünde bir talep iletebilir misiniz. Aynı seriden iki tasarım olması zaten sığ birer seçenek olmuş şahsen.

18. Lanetli ışık yayan kazanacak sistemler yok bunları ya sikkeye çevirin yada kaldırın

19. pasta yazıyor fakat etkınlıkte pasta yok

20. dediğim gibi ellerinin ayarı yok şimdi de sistem bulamıyoruz :D neyse paket çektik seafight sen alacağını aldın