Görevde İstenilen Sistem Gemileri Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve S_m_R tarafından 6 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. S_m_R

S_m_R User

Tam 40 dakıkadır sürpriz npcsi arıyorum ve yok 23/1 23/2 24/1 25/1 gezmedıgım harıta kalmadı.Zaten görevler saatler alıyor bıde npc aramakla geçiyor zaman bırde yığınları efendisi 5 dk da harıtaya 3 tane atıyor fakat aynı harıtada 5 -10 kısı gorev yapıyor madem bukadar görev var gün içinde yapmamız gereken neden bir de npc arıyoruz fazla atsa harıtaya masraf mı oluyor seafight a

2. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Her görevin bir zorluğu var.;)Verdiği ödüle sahip olmak istiyorsanız.Sizin istediğiniz tarzda olduktan sonra görev yapmak ve ödül kazanmak ne kadar kolay olurdu değil mi?Ama Seafight'te ödül kazanmak kolay değil.:)Yinede sizin için talepte bulunacağım.

Saygılarımla.

3. S_m_R

S_m_R User

gunlük 1 gorev olsa tamam anlıyorum fakat tac ıtıbar tp level bıtmıyor yani :D
    Yinede Teşekkürler.

4. Selam,

Bitmiyor, bitmez katılıyorum:):) ama görevlerde olmazsa tadıda çıkmaz sanki, bana öyle geliyor. Zaten sayın Menetli sizin için talepte bulunacağını söyledi:) iyi oyunlar dilerim.

Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Haziran 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.