Görev Verememe Sorunu Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve iFlekzz tarafından 10 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. iFlekzz

iFlekzz User

8 levelim 2 tane görev var önümde biri yapıyorum yapıyorum tekrar çıkıyor birinde ödülü al kısmı aktif olmuyor , 1 haftadır kaldım böyle iptal edip deniyorum farklı bilgisayarlarda deniyorum çerezleri sıfırlayıp deniyorum , 10 kere iptal ettim denemedim bir türlü kurtulamadım bu görevlerden , bir çözüm önerisi olan var mı

2. gözden kaçan bir şey olabilir. bazen görevler değişik öğeler ister aptal martı-martı sarhoşluğu- vs vs onlarda eksiklik olabilir

3. iFlekzz

iFlekzz User

Görev kısmında yazan 3/3 yada 1/1 şeklinde herşey tamam gözüküyor , emilia clark mıdır nedir o gidin sizi bekliyor yazıyor gittiğimde görevi bitiremiyorum ,

Sırf bu yüzden oyunu bırakıcam heralde anlamsız bir şekilde görevleri bitirmeden sınavda yapamıyoruz , bir hevesle başladım oyuna eskiden de oynardım 5 günde bu seviyeye geldim sonrasında 10 gündür aynı seviyede kaldım , yani görevin birini bitiriyorum ödülü al diyorum alıyorum onda sıkıntı yok ama aynı görev ertesi gün tekrar çıkıyor karşıma , bu da sıkıntılı bir durum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Haziran 2018
  4. öncelikle görevi baştan başlat. herşeyi tas tamam yap, TP şartı filan istiyormu bir bak. görev vericinin yanına git. kontrol et. eğer yine olmazsa. gemi orada iken SUPPORT a mail at

5. görevi bitirme etkin olmuyor herşeyi yapsanda, bazen bir süre sonra kendiliğinden düzeliyor (2 günü bulduğu oldu bende ) beklemek istemiyorsan da supporta yaz bendede daha önce oldu bir kaç kez dediğim gibi supporta yaz baksınlar düzeltiyorlar.

6. capt

capt User

Geminin görev vericinin yanında olup olmaması neyi değiştiricek :):)

7. Selam,

Görev vericinin tam anlamı ile dibine girin. Bazı görevlerde yakın olmazsanız veremiyorsunuz. İstenilen şartlar yerine getirildi diyorsunuz. Çözüme kavuşmaz ise Support(Destek Ekibi)a yazınız.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.