Görev Sorunu

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve S_m_R tarafından 16 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. S_m_R

S_m_R User

ilk gün 3 görev vardı daha sonra sureklı bana 2 gorev verıyor gorev sayısı mı değişti yoksa bende mi bir hata var bilgi verirseniz sevinirim

2. Dün 3 tane etkinlik görevi yaptım bitirdim bugün 2 tane geldi 1 tanesi eksik arkadaşa da 1 tane geldi sadece acaba aynı görevi bir daha vermeme gibi bir hata mı var?

3. Selam,

Selâm Korsanlar
    Bugün ki çalışmalar ile birlikte:
    Hata düzeltmesi: Etkinlik kişisel görünümü kısmında gösterilen hatalı olan 1,10 ve 300 doğru olan 1,7 ve 100 olarak düzeltildi.
    Hata düzeltmesi: Kesen tırpan admiralin çıkış bildirimi 3 harita genişliği içinde bulunan oyunculara gözükecektir. (Malesef bu admiral için bütün haritalarda bildirim çalışmamaktadır)
    Geliştirme: Etkinlik görevlerinde değişiklikler yapılarak daha kolay hale getirildi
    Geliştirme: Savaşcı yıldız ve adalet balyozu gemilerine karşı etkinlik güllelerinin verdiği hasar arttırıldı
    Geliştirme: Etkinlik gemilerinin haritaya çıkma süreleri değiştirildi.
    Geliştirme: Adaletin balyozu ve Kesen tırpan gemilerinin ödüllerine taç eklendi (Son atış ve verdiğiniz hasara orantılı)
    Seafight Ekibiniz

Yamadan sonra daha kolay hale getirildi. Fakat 2 adet olmasının sebebini şuna bağlıyorum. bazen görevleri eksik gösteriyor. Orada sol üstte bulunan yenile çubuğuna basınca diğer görevlerde geliyor.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.