Global Server Birleştirme

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Hangisi Olmalı ?

Anketin kapanma tarihi 19 Eylül 2015.
  1. Versiyon 1

oy sayısı 498
    53,2%
  2. Versiyon 2

oy sayısı 442
    47,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam

Herkes fikrini paylaşmakta özgürdür fakat daha uslublu ve daha düzgün bir biçimde olursa herkesin için iyi olacagını düşünüyorum birleşcek serveri bence bekleyip görmeliyiz fazla takıntı yaparsak sonumuz nolcak :)

2. ruslarla beraber oynayalım...

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  3. ruslarla oynamakdan yanaydım ama buraya şunla oynuyalım bunla oynuyalım desekde sanırım tr serveleriyle olucak gibi benim için sıkıntı yok

4. Yeni yaptıgınız öneri güzeldi belki son öneri mantıklı server kasma sıkıntısı olanlarn sıkıntısı kalmaz bence

5. gözneli

gözneli User

ruslarla oynamak için sabırsızlanıozz:D

6. 7senedir birbirimizi batırıyoruz birazda yabancılarla oynayalım ...

7. anlıyorum derdinizi ruslar bizm svde olursa ruscayıda öğrenirsn artık zorunlu :D

8. Gldn-Glry

Gldn-Glry User

MEGA SERVER DAHA İYİ

9. rusya serveri yeni öneride gözükmüyor . bu ruslar nerede oynuyacak ?

10. AlınTeri

AlınTeri User

dikkatli bak kardeş. gözden kaçırmışsın

• Türkiye 1
    • Türkiye 2
    • Türkiye 3
    RUSLARLA OYNAK İSTEMİYORUZ

KAFADAR.1 bunu beğendi.
  11. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Oylama eklendi arkadaşlar. Lütfen oylamaya katılarak fikrinizi belirtiniz.

*_*ИİL●APO*_* ve *Merciless* bunu beğendi.
  12. bu yenılık yapılırken oyuna girilemiyecek mi

13. he pardon italya ile birleştirmişler

14. Versiyon 2 ye oy verme sebebim tüm bu sayfalarda açıkladığımız endişelerimiz. Ama eğer tutarsa ve sorunsuz ilerler daha fazla zevk alabilirsek versiyon 1 e geçilebilme ve yabancı oyuncularla savaşarak (sorunsuz oyunda) kat kat fazla zevk alma ihtimali nedir ?

15. versiyonlar neler oluyor anlayamadım oy kullancam bılemıyorum hangısı ne

16. eğerki kasma sıkıntısı olmayacaksa her türlü ruslarla oynuyalım hatta benim fikrim 3 tr serverinin yanına bir global serveri eklenmesidir daha eğlenceli olabilir

17. duyurularda yazmışlar sadece tr ler

18. asilbey019

asilbey019 User

bence rus serverlarında bırlesmesı daha ıyı olacaktı enzından farklı admınler ve oyuncular olucak bu sayede enazından haksızlık yapılıyor yapıldı gıbı soylemler en aza ındırgenır dı dusunuyorum.2 taraf olacagı ıcın en azından admınler haksızlık yapıyor denıldıgınde dıger admınler bakardı varsa sıkıntı cozulurdu..

19. hikoo

hikoo User

farklı oyuncular olacak ama bu serverler birleşince beta gibi server dolu yazacakmı oynaya bilecekmiyiz oda var

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.