Global Server Birleştirme

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Hangisi Olmalı ?

Anketin kapanma tarihi 19 Eylül 2015.
  1. Versiyon 1

oy sayısı 498
    53,2%
  2. Versiyon 2

oy sayısı 442
    47,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. version 2 iyidir. ilerde ruslarıda birleştirme imkanları var dedi bigpatron böyle kalsın

2. Arkadaşlar bir açıklama yapıldı mı bulamadım ama 1. versiyon mu 2.versiyon mu olacak? :)

3. özkantr

özkantr User

Ruslarda birleşsin. Yada her admin farklı ülkenin hesaplarını inceleyip uygulama yapabilmeli. Nedenini herkes biliyor nerdeyse. Bu isteğimin. Birilerinin rahatı bozulacak diye ruslarla birleşim yok yada engellendi

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  4. özkantr

özkantr User

Ruslarla birleşim birazda bu yüzden istendi. Tr deki admin hesaplarını inceleyip uygulama yapacak başka admin olsun istendi.
    Çözümü farklı ülke adminlerinden oluşacak admin konseyi yada alman yetkililer inceleyip işlem yapacak

*_*ИİL●APO*_* ve sedam44 bunu beğendi.
  5. 2.servisyon

6. bende aynı fikirdeyim.. ancak bu şekilde adalet saglana bilir

özkantr bunu beğendi.
  7. -VaLi-58-

-VaLi-58- User

kamil ben onların karakterinden bahsediyorum bunu anlamayacak kadar geri misin ?

8. serverleri birleştirdiniz bunca insan nasıl 100 kişilik filoya gircek?

9. belki 250 kişi yaparlar:)

10. serverler birleşiyor daha bir açıklama yok :D

11. Bİgpatron aynı hesap üzerinden tr 1 -2-3 de hesabı olanlar ne olcak?

özkantr bunu beğendi.
  12. yumi

yumi User

ikisi yada üçüde aynı haritada oynayabilecek server seçim yeri değişmiyorki. isimler aynı olabilecek onun içinde id leri geminin altına aldılar sanıyorum. ama isimle casuslama nasıl olacak onu bilemicem. belki oyuncu her iki yada üç server için paralı malzeme aldı.

13. adalar sıfırlanacak tamam güzel ,incilerde geri verilecek, ada filosunun sahipleri üzülmeyecek oda güzel.Ama ya adalar alınırken oyuncuların kendi gemilerinden atmış oldukları onca kabukkırıcı güllenin hesabı ne olacak . bunu da bir düşünseniz güzel olur.Ayrıca diğer oyuncularında adaları gitmesin diye kullandıkları çok sayıda gülle var.

14. tekir

tekir User

serverler birleşince hep beraber nasıl olucanı görücez . tr1 tr2 tr3 server oyuncuları kendi server pazaryerlerini görebilecek diyorlar yani tr 1 oyuncusu tr 2 yada tr 3 server pazar yerine teklif veremeyecek .O zaman 3 serverda oynayan oyuncularda kendi server filolaları dışında bir filoya gidemeyecekmi acaba ve bizler kendi serverlarımızın dışındaki oyuncuları oyun ekranında görebilecekmiyiz yoksa aynı oyun ekranında 3 katman olarakmı oynanıcak her server oyuncusu kendi serverındaki oyuncularımı görücek acaba, bekleyip göreceğiz .

Son düzenlenen: 22 Eylül 2015
  15. büyük ihtimal her serverin oyuncusu yan yan'a durcak ve aynı filolara gircek,
    sadece sıralama pazar bokor gibi şeyler serverlere özel olcak :S

16. inciler fazlasıyla verilicek diye duyuru yapılmışdı

17. kral_messi

kral_messi User

Ben tr serverlari birleşsin derim. cünkü tr serverlarinda kesinlikle belli alyanslar arasında birleşme olmayacak.ruslarda olsa bu olmayacak.acikcasi ben tr3 serverinda rakip olduğum Alyansa kim ne derse desin yine sıkarım. Bu bir oyun ve Ruslar geldi diye onlarla nap olacağım anlamına gelmiyor. En iyisi tr serverlari birleşsin savaş devam etsin. Rusları falan istemiyorum bu yüzden. Benim rakibim belli buda değişmeyecek. Haritaya çıktığımda yine onları ariycam ve Kalabalıkta olsa sıkacağım.sadece TR serverlari birleşsin savaşa devam edelim .ruslara bir şey kanıtlamak zorunda değiliz. Saygılarımla. ..

18. tekir

tekir User

en son bilgilendirmede zaten tr 1 tr 2 tr 3 serverları birleşecek diye bilgi verdiler rusları başka servere gönderdiler

19. Selen1453

Selen1453 User

işlem başladı :) hadi bakalım hayırlı olsun, umarım güzel bir server olur :)

20. server birleşti ama chat calışmıyor nezaman düzelir !!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.