Global Server Birleştirme

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Hangisi Olmalı ?

Anketin kapanma tarihi 19 Eylül 2015.
  1. Versiyon 1

oy sayısı 498
    53,2%
  2. Versiyon 2

oy sayısı 442
    47,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. prof ibrahim abi ben demirkol yarından itibaren vudu topu 2. seviyeye alev ve balyoz 1. seviyeye çıkacakmış :D

2. ironmn3

ironmn3 User

SADECE SENMI :D

3. Be daha iyi aşırı kalabalık hem oyuncular için sadece savaştan ibaret olacak ve inci de çıkaramayacaklar dolayısıyla inci olmadığı ve yahut oyun sadece savaştan ibaret olduğu zaman oyuncuları çekeyim derken oyuncular kaçacak :) aşırı kalabalık iyi değil!!!

TiryakiHasan bunu beğendi.
  4. Ben Tam tersine sizin gibi düşünmüyorum savaşlar daha güzel bir hal alacagını server kalabalıklıgından dolayı normalde attınz güllenin zaten 3 /1 ini atacaksınız pek değişen birşey olmayacak :=)

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.

5. Bu belli olmaz sonuçta alyanslarda birleşme olacak savaşlar eğlenceli hale gelebilir. Biraz zaman alması normaldir. Sonuçta users sayısı artacağından dolayı etkinliklerdeki inci oranı darbe oranı sandık sayıları ona göre artacaktır.

6. Gldn-Glry

Gldn-Glry User

ETKİNLİKLER ARTIK GROUP ŞEKLİNDE OLUYOR KARDEŞ SIRADAKİ ETKİNLİK DAHİL TEST SERVERİNDEN BAKABİLİRSİN

7. Teşekkürler.

Gldn-Glry bunu beğendi.
  8. burda destekleme nerde anlamadım .. neden ruslarla oynamaktan korkuyormusunuz? size onları alyansınıza alın diyen mi var ??düşmana alırsınız??gerçekten anlamıyorum neleri düşünüpte nasıl yorum yapıyosunuz aklım almıyor.. ben 5 senedir yabancılarla oynuyorum ruslarda dahil ... yani sizin mantıgınıza göre ben vatan hainimi oluyorum?siz bir olun diyen mi var??ister alyansına alırsın istersen almazsın.. senin özgür iradene kalmış demi?ister vurursun istersen kankamı pampamı nedir ondan olursun:)ha bide madem şehitlerimizi düşünüyorsun al buz güllesini bolca batır hepsini al intikamını şehitlerimizde rahat uyusun demi?!!!

Son düzenlenen: 17 Eylül 2015
  9.  
  10. hahahhaha şaka gibisin gerçekten gerçekten ruslardan korkuyorsunuz ... inş 1. seçenek olur.. benim için 1. seçenek kötü ama türkler ruslarla oynasın ve globallerde türklerin neler çektiğini görsün istiyorum(türk adminlerin)İŞTE O ZAMAN BENİM GEÇMİŞTE ATTIGIM MAİLLER YERİNİ BULUCAK.. TAM DESTAK SECENEK 1:) TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKMU?ONUN İÇİN Mİ TR DE BİRBİRİNİZİ YİYORSUNUZ??SİZİN YÜZÜNÜZDEN TR SERWERLARI BİRSÜRÜ BAYAN OYUNCUYU KAYBETTİ!!!!

11. sen nerden bakıyorsun seafighta merak ettim?

12. neden dilleri farklı olan serwerler birleşmemeli biz türküz tüm dünya ülkeleriyle oynuyoruz:)yabancı diliniz gelişir .. en azından seafight sizden hep almış olmaz bişeylerde vermiş olur:)

13. rusların bayan oyuncuları nasıl küfür ediyor bi bilsen :D

14. hayal:D

15. aynen öle ama bak nasıl kurtardılar kendilerini hemen:D

16. global 4 hiçbişiden korkusu yok ulaş :D

17. aynen mesela tr1 tr2 tr3 r1 r2 bide g4:D

18. okudugum en mantıklı yorumdu tşk

karagül3 bunu beğendi.
  19. biz birleşsin deyince yok teknik olarak imkansız oluyordu şimdi teknik mi oluyor ama gen de güzel olur hiç olmasa oyuncu görürüz az :)

TiryakiHasan ve -Wc- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.