Global Avrupa 7 Serverinin Geliştirilme Çalışması

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve feteol tarafından 5 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. feteol

feteol User

GA7 serveri bana sorulursa daha kapsamlı geliştirilebilir.

Fikirlerimi sunayım yorumlarınızı bekliyorum

• PvP mod çıkış alıp girildiğinde PvE ye döndürülmesin
    • Gemi Çekicilerine Vuran oyuncuların hepsi PvP moduna geçsin
    • Oyundaki ''Cezalandırma Derecesi'' -%30 a geldiğinde PvP ye otomatik çevrilsin ( en azından aslandakileri batırırız )
    • Ada içine kule dikmeye giren oyuncu otomatik PvP ye geçsin
    • İlk zamanlar forumda sanki 'sisteminizin son atışını yapan oyuncuya saldırabiliceksiniz' diye bir şey okumuştum onlarda direk PvP ye dönsün
    • Şifacılar PvE yi şifaladıklarında PvE kalıyor PvP yi şifaladığında PvP ye dönüyor buna düzenleme gelmesin :)
    • Silah Arkadaşı attığında PvE de kalsın ( etkinlik gemisi keserken birbirimize atmak için ihtiyaç oluyor )
    • Ada kulelerine şifa güllesi sıkıldığında, sıkan kişi PvP ye dönsün

dahada geliştirilebilir sizlerinde fikirlerini alalım güzel olanları derler ve paylaşırız topluca (gerekirse almanca ve ingilizce olan forumlarda da)

Nugget-TR bunu beğendi.
  2. hepsi senin işine yarayacak şeyler gibi yazmışsın :D. en makul ölçü şu olabilir pvp veya pve ye döndüğü zaman 1 saat olarak sınırlandırılsın. en az 1 saat pvp veya pve modu aktif olsun.

3. Nugget-TR

Nugget-TR User

kesinlikle katılıyorum çok önemli konulara deyinmişsin. ellerine sağlık..