Giriş Sorunu

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve *KaMiKaZe* tarafından 12 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *KaMiKaZe*

*KaMiKaZe* User

Giriş yaparken hürriyet sayfasına yönlendirme problemi hala devam etmekte. Sizler sayesinde iki etkinliği de kaçırdık. Bu büyük bir sorun mu programcılarınız için bir hafta olacak neredeyse hala bir çözüm göremiyorum. Siz bizle dalga mı geçiyorsunuz?

2. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Yama duyurusunu okudunuz mu acaba?

3. Meafire

Meafire User

yama çalışması bugunmu olacak

4. Meafire

Meafire User

ben hala giremiyorum da
    hem 5 gundur yatıyor gemı hıc gıresım de gelmıyor ne paralı askerı kaldı ne ikizler hepsi bitti

çobanmusa bunu beğendi.
  5. çobanmusa

çobanmusa User

Saba kazanı cıkmış ama giriş hala yok :) yakında 2 bokoro giriş yapıcaz oyuna ,

6. *KaMiKaZe*

*KaMiKaZe* User

Selam Korsanlar

Bugün yama çalışması yapılacaktır, çalışma ile;
    • Saba kazanı için ön hazırlık yapılacaktır
    • Bazı oyuncuların Facebook vb partner sitelerden giriş yapamama hatası düzeltilecektir
    Seafight Ekibiniz

Benim sorunum bu bahsi geçen sitelerden giriş yaparken oluşan bir hata değil ki. Ben seafight sayfasına girip, giriş bilgilerimi yazıp, giriş butonuna tıkladıktan sonra beni "hürriyet haber sayfasına" yönlendiriyor. Bu sorunla alakalı bir açıklama göremedim yama duyurusunda? @Bigpatron

Son düzenlenen: 12 Ağustos 2020
  7. *KaMiKaZe*

*KaMiKaZe* User

Yani bu açıklama da bahsi geçen sorun "facebook" gibi sosyal medya araçlarından oyuna erişimde sıkıntı yaşayan oyuncularla alakalı benim çıkarımım bu. Ayrıca ben hala hesabıma erişim sağlayamıyorum. Bir hafta olacak ve oyundaki tüm gelişmelerin yaşanan etkinliklerin dışında kaldım ve bu sorunu yaşayan belki onlarca oyuncu var. Bu sorun şu vakte kadar şöyle ya da böyle düzeltilir diyorlar ama kimse yaşadığımız mağduriyetin bir telafisi olacak mı bundan bahsetmiyor. Ya da varsayalım bu sorunu çözemediniz, programcılar beceremedi ben hesabıma erişemeyecek miyim yani? Yani şunu demeye çalışıyorum sorunla alakalı benim hiç ilgim alakam olmadığı halde oyundan kaynaklanan sorun neticesinde bu kadar zaman,emek ve para yatırdığım hesabıma erişemezsem telafisi ne olacak? Ben bunları çok merak ediyorum ve sizin bir takım lideri olarak bu sorularıma otomatik olmayacak şekilde düzgün bir yanıt vermenizi bekliyorum. Mümkünse yazının tamamını okuyup öyle yanıt verin. @Bigpatron

8. valla kardeşim haklısın oyun sıkıntı forum sıkıntı sen yazmışsın şöye şöyle sorun var diye verdiği cevaba bak son yama duyurusunu okudun mu diyor forum yetkilisinin görevi buradaki sorunları iletmek ve sorulara makul cevaplar vermek ama neredeyse hep ters ters cevap veriyorlar

*KaMiKaZe* bunu beğendi.
  9. *KaMiKaZe*

*KaMiKaZe* User

Oyunda normal yaşamda ki diğer her şey gibi rayından çıktı malesef. Söylediğin gibi sorun 5-6 gündür bilenen bir şey. Ben bir çözüm ve tatmin edici cevaplar bekliyorum...

10. Meafire

Meafire User

Benım anlamadıgım sabah yazılmıs yama calısması olacak ve duzeltılecek ? eee bokor kazanı gelmıs oyun neden hala yok kapatın kımse gırmesın o zaman su oyunu boşyere seref puanı kasalım yırtınalım 1 hafta oldu gemi yatıyor kım telafı edecek tabi biz 2 paket cekerız duzelır su saatten sonra kuruş çıkmayacak benden paramızla rezıl oluyoruz gercekten yazık ,

*KaMiKaZe* bunu beğendi.
  11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Günlerdir oluşan sorunlar bilinmekte ve bunun sorumlusu biz değiliz. Konular biliniyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.