Destek Geri Dönmeye Değer mi?

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve RKgamerr tarafından 19 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. RKgamerr

RKgamerr User

Selam arkadaşlar

Seafight'a çocukluğumda başladım ve uzun yıllar geçirdim ancak son 3 4 yıldır oyunda pek aktif değilim bunun en büyük sebebi tabi ki botlar ve pay2win olmasıydı. Ara ara oyuna girer bakarım bir gelişme var mı diye ve son zamanlarda alttan yetişen oyuncular için güzel etkinlikler olduğunu fark ettim. Ancak yeni oyuncu çekmek için bir şeyler yapılması gerekiyor. Bot problemi de hala devam ediyor gibi görünüyor.
    İçimdeki çocuk oyuna dönmek istiyor ama çok kararsızım şu an aktif oyunda olanlar son durumu yazabilir mi? Geri dönmeye değer mi?
    Nedense başka oyunlardan bu oyunda aldığım zevki alamıyorum o yüzden Seafight'ın yeri bende başka. Bir de yeni sunucu açılacak mı bununla ilgilide bildiğiniz bir şey varsa yazarsanız sevinirim.

Keyifli günler dilerim

2. Bende eski bir oyuncuydum yıllar sonra döndüm . Eski tadı yok para basan gemiler baya güçlü ve aradaki fark kapanmaz . Oyuncu sayısı eskiye göre 30 da 1 felan. Benim gibi 2010 lar gibi oynadıysan sende farkedersin . Seafight yeri ayrı tabi . Boşluktaysan dönebilirsin ben öyle yaptım