Genişletmeler Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve [αναηтαcı]ѕℓc tarafından 18 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben ıskarmozla gemici fenerini aynı anda taktım hasar önlemem düştü ama top hasarım arttı şimdi benim amacım şu rakibin bana olan atışları hasar önlemeyimi etkiler yoksa kaçınmayımı yada hangisi takmamı önerirsiniz yeni çıkan paketten aldım

2. Selam,

Genişletmetlerde '' Gemici Feneri '' genişletmesini kullandığınızda hasar önlemeniz -% olarak düşer. '' Güçlendirilmiş Iskarmozlar '' genişletmesini kullandığınızda ise hasar önlemeniz yükselir. Ben kendi şahsıma bahsettiğiniz iki genişletmeyi aynı anda kullanmazdım. Çünkü birbirlerinin işlevlerini etiklemektedirler. Düşmandan az hasar almak istiyorsanız bahsettiğiniz iki genişletme arasında ıskarmoz kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü gemici fenerini taktığınız zaman bi hayli fazla hasar alacaksınız.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.