Genişletme

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Eray966 tarafından 20 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Eray966

Eray966 User

PVP ve PVE için hangi genişletmeleri kullanmalıyım? Şu an Güçlendirilmiş Iskarmozlar kullanıyorum ama PVP için bir işe yaradığını görmedim.

2. sayın star
    İfade özgürlüğü uygulandı!
    Kişinin hakaretine başvurmadan fikrini ifade etme hakkı değerli bir demokratik haktır.

Ya utanan, sansür eden ya da bu demokratik haklara değer vermeyen insanlar, o gerçek fikirleri duymaya dayanamayan insanlardır ... Eh, bu sadece zor! insanların ifadelerine saygı gösteriniz,

ALPEREN-TR bunu beğendi.
  3. tamamda arkadaşın sorusuyla ne alakası var yani

4. ben normalde iskarmozla savasiyorum, saat bastığım zaman direk moduna geçiyorum, genel olarakta oyuncular bi şekilde savasiyor

kasilirken sadece 1 tane 5b zincir koyuyorum biraz fazla yiyor gemi ama çok hızlı vuruyor öneririm

5. Selen1453

Selen1453 User

Bu zincirler vs nereden koyuluyor? Bilgim yok bu konuda :) sadece DP arttıran takozları biliyorum o da genişletmeler kısmından yapılıyor..

6. onlarda genisletmeler kısmından koyuluyor paketle satın alabilirsin

7. Selen1453

Selen1453 User

Paketsiz alınmıyor mu? Oyun içi incili veya etkinlik vs ile?

8. şuana kadar paket dışında sunulduğunu görmedim

Selen1453 bunu beğendi.