Bug / Oyun hatasi gemi sınıfı

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve cebelex34 tarafından 20 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. cebelex34

cebelex34 User

selam ID 149/13712138
    Tecrübe:257831830
    Elit Puan240907918
    GEMİ SINIFIM 20 DE KALDI ELİT PUANIM FAZLA OLMASINA RAGMEN BİR TÜRLÜ 27 SINIF
    OLAMIYORUM NE YAPMAM GEREKTİĞİ KONUSUNDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM İYİ ÇALIŞMALAR KOLAY
    GELSİN.

2. gemi sınıfı artık elit puana göre belirlenmiyor . birinci ligten en üst lige kadar çıkıp her ligde karaborsadan 10 altın karşılığında elit tasarımları alabilirsin

3. Minguinho

Minguinho Guest

Merhabalar,

Yanıtınız için teşekkürler,anlaşılmayan bir şey yoksa konuyu kilitleyeceğim?

4. Merhabalar benim elit puanım 140.000 elit gemiyi pazardan aldım alalı daha tasarımı değiştiremedim inanın çıldırıcam birisi yardımcı olabilir mi bu konuda karaborsa da 10 altına tasarım falan da hiç bir zaman göremedim yardımcı olabilirmisiniz?

Bi başka da lig nasıl değişicek onu da hiç anlamış değilim...

5. Pazar yeri<ittifak salonu'na git ve sayfanın en aşağısında 10 altın karşılığında tasarımlar mevcut.

6. Minguinho

Minguinho Guest

Cevabınız için teşekkürler,

Hatam için kusura bakmayın karaborsada ittifak salonunda mevcut tasarımlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.