Gelişmek

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve kariba tarafından 25 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kariba

kariba User

İyi akşamlar. Ben bu oyunu bırakmıştım ve aklıma geldi yeniden başlama kararı aldım. Şu anda gemimde toplam 250 top yeri var 70 tane vudu 200 küsür de 30 luk topum var. Oyukla 6k civarı vuruyorum 19 levelim. Dediğim gibi eski bir oyuncuyum ve kendime miras olarak 40 tane kış haritası 7 oğlak 4 yay 3 de yengeç haritası bırakmışım. Kalelerim ve yeteneklerim tamamen boş. Sizce daha çabuk gelişebilmek için ne yapmam gerekir.
    Forumda benzer konulara baktım ancak ya güncel değiller ya da tam benim durumumu karşılamıyorlar. Şimdiden teşekkür ederim

2. geçen bir arkadaşa yazmıştım umarın sanada faydalı olur direk kopyala yapıştır yapıyorum :)

Merhabalar,
    Bilgim kadar yardımcı olmaya çalışayım.
    Oyunda yapabileceğin en hızlı gelişme yolu öncelikle top atış hızını düşürmek.
    Bunu en ucuz 3 yolla yapabilirsin;
    1) ayakçı satın almak,
    2) yeteneklerden atış hızını yükseltmek,
    3) burun kalesinde gülle rampasını geliştirmek.

Bu yolu takip ederken maksimum top sayısına çıkmalısın. Bunuda yine altın ve inciyle satın aldıktan sonra yetenekten açabilirsin. Kaleden top gelişimini çok pahalıya patlayacağı için onu daha sonra geliştirmelisin.

Diğer bir önceliğin en az 21 level olmaya çalış bunun sana 2 farklı yararı olacaktır. 1)her level sınavında alacağın vudu topları 2) 21 levelde savaşçı ve söhret gemilerinden elde edeceğin paralı asker ve muhafız. 1. seviye paralı asker exrta 30 top yeri ve npcler için isabet puanı verecektir. Muhafız ise savunma değeri verecektir. Bunlardan tek seferde sadece birini kullanabilirsin. değiştirrek duruma uygun kullanabilirsin. Extra taç görevlerin açılacağı için taç kasman ve top yeri alman lazım.

Oyukla kasılırken amiralleri kullanmalısın. inci cephanede ise elinde bulunan üzerinden söylüyoum öncelik vudu topu,sonra seviyesi yüksek olandan başlayarak 30 luk toplardan kullanmalısın. şöyle bir ayrımda yapabilirsin amiral topları tecrübe puanı ve elit puan vereceği için 30luk topların yerine koyabilirsin ben olsam vudu+amiral kullanırım. seviyesiz 30luk ile amiral aynı değerde elit hasar verir.

Kasılacaksan bunların haricinde ve sonrasında tabi ki hasar önlemeyi yükseltmelisin. daha sonra kendine kolay geldiği şekilde yeteneklerde öncelikli olanları ve kalede öncelikli olanları geliştirmelisin. Karaborsayıda takip et miço çıktıkça satın almaya bak. Yazılacak çok şey var ama önceliklerin bunlar. Şimdilik bende bu kadar :)

iyi oyunlar.

https://board-tr.seafight.com/threads/kaleler-hakkinda.83868/

kariba bunu beğendi.
  3. kariba

kariba User

Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık. Peki sizce bu haritaları yapsam kar edebilir miyim veya ne zaman yapmaya başlamalıyım

4. yapsan illaki kar edersin ama az bekle 21 level ol öyle kullanmaya başla. 40 tane kış haritası çok güzel bir hediye olmuş yakında kış etkinliği çıkar o gülleler çok fayda sağlayacaktır. her kış haritası yanlış hatırlamıyorsam 100k kar gülle verecek 40*100k 4m gülle eder ve bu kış etkinliğini çok güzel bir karla tamamlarsın. siyah sandık aç ve vip üyelik çıkarmaya çalış. oyundaki bazı önemli şeyler vipe bağlı çalışıyor.