Ganimet Keseleri Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve -≈GAZİ≈- tarafından 9 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

keselerin taş lw leri arttılmadan kese alırmısıınız?

1. evet alırım.

2. hayır almam.

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. oyunda su an 25 ve 26 lw taslar aktif ve çoğu oyuncuda 23 ve 24 lw taslar var
    tamamındada 21-22 lw taş mevcut zaten, ama pet kesleri en fazla, oda nadiren 21 lw taş veriyor
    böyle bir durumda kim pet kesesi alırki?
    oyundaki lw artışı 2 lw olduğu için, keselerin taş içerikleri 2 lw arttırılmalı.

Son düzenlenen: 9 May 2018
    Ulti[Đ~ђ]Mate bunu beğendi.
  2. Selam,

Konuyu raporlarımıza ekliyorum. Ayrıca konu uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla.

-≈GAZİ≈- bunu beğendi.
  3. Bikacdefa yazdım ama nedense konuyu kapattılar. Sanki adamlardan para istedik... 2defa taşlar yükseltildi ama keselerdeki taşlar yükseltilmedi.. ve her hafta neredeyse satışa kese koyuyorlar kim alırki 26yapmak için 1000 tane kese alman lazım en az..

-≈GAZİ≈- bunu beğendi.
  4. Ayne kese taşları 2 lvl artırılmalı kralın ganimet kesesinden en az 20 lik taş çıkmalı kolay gelsin..

-≈GAZİ≈- bunu beğendi.
  5. konuyu güncel tutalım arkadaşlar.
    bu gerçekten önemli bir sorun.

6. kese içerikleri ne zaman güncellenecek acaba?

7. bu fikir değil, olması gerekendir.
    yazdığın oranda %95 in desteğini almışız, yani konuyu haklı bulmuşlar,diğer arkadaşlar.

8. soruyu tekrar yazıyorum arkadaşlar ona göre cevaplayın.

Keselerdeki taşların lw leri arttırılmadan kese alırmısınız?

oyunun durumuna göre en az 2 lw arttırılmalı
    hatta buna geç bile kalındı.

9. en az 2 lw arttırılması gereken kekse içerikleri 1 lw arttırılmış
    bence değil herkesce 2 lw arttırılmalıydı hatta seafight a görede 2 lw arttırılması gerekiyorsu kese içeriklerii
    bu bir hata olmuş
    bu nedenle lw artışı bekliyoruz keselerde.