Filosuz Oynamayı Tercih Edenler İçin TS Topluluğu

Konusu 'Donanma' forumundadır ve PRESTİJ tarafından 8 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. PRESTİJ

PRESTİJ User

Merhaba,

Açtığım TS3 sunucusunda filolu ve filosuz olarak, sohbet etkinlik ve kasılmak maksatlı aktif olarak 7-8 kişi bulunmaktayız. TS sadece seafight oynayan oyuncu arkadaşlar içindir. TR sunucunda oynayıp katılmak isteyenleri beklerim.

TS Kuralları:

Bu TS adresinde bulunmak için bir filoya bağlı veya filosuz olmanız önemli değildir. Oyunu oynayan ve kurallara uyan herkes bu TS adresinde bulunabilir.
    1. Küfürlü ve Ergen Agresifliğinde Konuşulmayacaktır
    2. Tartışma çıkartan kişiler farklı odalarda bulunacaktır.
    3. Gemi Ticareti Yapılmayacaktır.
    TS de 2 farklı grup olup, sadece 1 yetki türü bulunmaktadır. İlk grup hizmet grubudur ve oyunda kasılma ve görev yapma konusunda yardım isteyebileceğiniz kişilerdir, diğer grup ise muhafız grubudur. Muhafız grubunda bulunan arkadaşların gemisi kasılmış olduğu için, üzerinize oynayan oyuncular veya batıramadığınız kişiler olduğunda yardım isteyeceğiniz kişilerdir. Yetkili kişiler ise bu takımların komutanlarıdır.

TS adresine ulaşmak için oyundan TS3 adıyla veya kısaltmasıyla donanma araması yapınız ve açıklamasına bakın.

Son düzenlenen: 8 Mart 2021
    •کëwøпτë• bunu beğendi.
  2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Adres paylaşmasanız iyi olur.

Saygılarımla.

3. wampel31

wampel31 User

Global Avrupa 7 sunucunda oynuyor iseniz beraber oynuyabiliriz bende tek oynuyorum

4. PRESTİJ

PRESTİJ User

Suncuyu belirtmeyi unutmuşum, TR sunucusunda oynuyoruz.

5. Muhafız grubundaki kişilerin nickleri var mı kardeşim merak ettim

capt bunu beğendi.
  6. PRESTİJ

PRESTİJ User

Konu artık geçerli olmadığı için kapatılmasını rica ediyorum