Fareler ve Tuzlar Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 18 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

of.png
    Oyunumuzda yapılacak olan Fareler ve Tuzlar Etkinliği 2020 hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizler ve diğer oyuncular ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve de forum kuralları çerçevesi içerisinde paylaşıp, bildirebilirsiniz. Sorularınızı sormadan önce SSS mizi okumanızı tavsiye ederiz.

SSS|BURADAN

Seafight Ekibiniz.

Son düzenlenen: 16 Mart 2020
  2. buffturkei

buffturkei User

gemi dondu hareket etmiyor

3. fareler istila etmiştir büyük ihtimalle benim gemide kaldı gitmiyor

4. iki tane tarayıcı değiştirdim ama gemide değişen bir şey yok, benim gemide dondu ve hareket etmiyor

5. Star

Selam,

Sorun biliniyor. Kısa sürede çözüme kavuşacaktır.

6. Merhabalar, Etkinlik Gemileri oyunda yok denecek kadar az hiç gemi bulamıyorum. Artırılsın talep ediyoruz lütfen.

7. bu etkınlıkte kule acıp gemıler kuleden cıkıyor dıye hatırlıyorum

8. sayın star mod haritalarda etkinlik sandığı neredeyse hiç yok 5 harita gezdim sadece 1 tane bulabildim lütfen rapor edin saygılar

9. evet kule cıkıyor ama kule acmak ıcınde gemı batırmamız lazım degılmı kule nasıl cıkacak baska ? gemılerde az

10. Grup haritasını bitiren varmı paso gemı atıyo kaç dalgada bitiyyo ve seçtiğimiz role göre hangi kuleye sıkmamız lazım varmı bi forsu ?

11. görevlerde veba dagıtıcı hasar ver diyor veriyoruz görev çubugunda irellemiyor sayfayı yeniledik girdik çıktık görevi tekrar aldık sonuç aynı

12. @Star @Menetli Gemiler az sandık yok denecek kadar az rapor edildi mi acaba ??

13. Star

Daha etkinlik yeni başladı. Raporlarımıza ekleyeceğiz.

14. her etkinlik başı aynı terane

[TR]Isquzar[41] bunu beğendi.
  15. doğum günü etkinliğinde inci kasılamıyor çok garip değil mi bu etkinlik mi şimdi? geçen sene süperdi

16. Doğum günü etkinliğini test edip sunmuyormusunuz oyuna ? yani böyle etkinlik yapacağınıza hiç yapmayın daha iyi , zaten geriye kalan son 500 oyuncuyuda oyundan soğutuyorsunuz

[TR]Isquzar[41] ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  17. Star

18. haritada çıkan npc sayısı az değişiklik yapılırsa iyi olur

19. Teşekkürler seafight etkinlik çıkalı 2 saat oldu efsane inci harcadım 2 milyon gitti tuhaf hissediyorum .

nereden inci kasabiliriz ?

20. sonikaz

sonikaz User

Sayın star adminimiz. grup haritası hakkında video çekip atsanız nasıl oynanması gerktiği hakkında bir çok kişi bilmiyor.? emeğinize şimdiden saygılar.

TiryakiHasan bunu beğendi.