Etkinlik Paketleri Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ☠乂~•[TΛ¥ĢΛ™]•~乂☠ tarafından 16 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Etkinlikte hangi paketi almak daha kullanışlı olur? Sandık mı alsam (250 sandık anahtarı) yoksa doğrudan futbol atışı mı alsam (400bin gülle). Sandık içerikleri pek kaliteli gelmedi bana. Fikirlerinizi bekliyorum.
    Bolca inciye ihtiyacım var bu aralar.

2. 250 sandıktan şansına baglı olarak 300-350 arası çıkar diye düşünüyorum. Futbol güllesine para vermek bana göre mantıksız,sandıklardan nadirde olsa Aslan yürekli (yeni behemont itemi) kana susamışlık vs. baska gemiler adına kar ettirebilir.. tabiki bağlı olduğun serverde hangi klandasın bilemem ama aslan yüreklide günlük 7milyon inci kastığım günler oldu,tabiki alyans dağılmayana dek :)

3. Birde unutmadan fiyatlar arasında fark var. 400k gülle 53tl 250 tl sandık 39 tl bu yönden tabikide sandık derim. 5 tllik paketide alsanız.. 280 kutudan rahatlıkla 400bin üstüçıkar.