Etkinlik Kodları Başlığının Kilitlenmesi Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Vodka® tarafından 15 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Vodka®

Vodka® User

Merhaba,

Başta yeni başlamış oyuncular olmak üzere mail adreslerini aktif olarak kontrol etme olanağı bulunmayan oyuncular için büyük bir fırsat olarak forumda bulunan Etkinlik Kodları başlığı Sn. Menetli tarafından "maksadın aşıldığı" gerekçesiyle kilitlenmiştir. Hatta başlık kilitlenmekle kalmayıp, son derece köklü bir oyun olan seafight'a ve onun personeline yakışmayacak şekilde sert bir üslup ile artık bundan sonra başlık altında paylaşılan kodların mail adreslerin öğrenilmesi gerektiği ifade edilmiştir.

Sn. Menetli'nin başlığın "maksadının aşıldığı" yönündeki kanaate ulaşması; @ozican2525 isimli arkadaşımızın bir kod paylaşması ve bu kodun yalnızca 500 hesap ile sınırlı olduğunun anlaşılmasını müteakip bazı oyuncular tarafından Bigpoint'in bu tutumunun eleştirilmesinden kaynaklanmaktadır ki, forumu takip etmeye çalışan naçizane bir oyuncu olarak eleştirilerin makul olduğunu ve hiçbir suretle argoya dahi varan boyutta olmadığını söyleyebilirim. Kaldı ki, son derece köklü ve bilinen bir camia olan Bigpoint'in basit eleştiriler karşısında böylesine sert bir tutum alması değil, eleştiriler karşısında makul bir tutumla oyuncuların sorunlarına çözüm bulması beklenir.

Dolayısıyla, Sn. Menetli'nin bir anlık davranışıyla, başlığı kitlemesini bir oyuncu olarak doğru bulmadığımı ve bu yanlıştan dönülmek suretiyle başlığın açılmasını gerektiğini belirtiyorum.

Saygılar....

2. Ağzına sağlık kardeşim.

3. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

O konu yardım maksadıyla bizler tarafından izin vererek bu zamana kadar açık bırakıldı.Tabi ki sadece kod yazılması maksadıyla.Fakat konu maksadını aşarak uzadı gitti bende konuyu kilitleme kararı aldım.Kod hakkında herhangi bir şikayetiniz var ise de Support'ta yazıp dile getirebilirsiniz ve gerçeğini öğrenebilirsiniz.
    Birde şuna cevap vereyim yeni oyuncu kayıt olurken mail adresini yazabiliyorsa kontrol etmeyi de bilir sanırım çok zor bir şey değil.
    Bu konu daha fazla uzatmaya da gerek yok bence.Durum sakinleşince konuyu tekrardan aktif edebilirim.

Saygılarımla.

4. *HHC*

*HHC* User

Durum sakin zaten Menetli. Soru sorduk sadece cevap bile vermeye tenezzül etmeden konuyu kitliyorsunuz, ayıptır yahu. Söyleyin madem her şeyi açık açık bizde bilelim. Kime verildi o kodlar ? Niçin 500 kişiye verildi ? Niye resmi bi açıklama olmadan verildi ? Bundan habersiz olan oyuncuları salak yerine koyuyor olmanız büyük bir ayıptır..
    Saygılar...

5. sayın @Menetli saygılarımla demekle iş bitmiyor o kadar zaman geçti hala yapmadın açıklamayı 500 kişilik kod neden resmi paylaşılmadı kimlere verildi bu kod hangi yayın üzerinden verildi benim e-postama gelmedi mesela bu kod. Arkadaşlarınıza mesajla mı gönderdiniz.
    O zaman benden de Saygılarımla!!

6. QASSİMODO

QASSİMODO User

kodu tekrar aktif hale getirin o 500 kişi dışındakiler de girsin o zamana kadar da benden para yok oyuna

7. Menetli

Menetli Guest

Selam Arkadaşlar ,

Mesajımda söyledim size Supportta yazıp sorabilirsiniz diye.Bize bilgi gelseydi açıklamamız konusunda açıklardır.

8. iki kutu için değermi bende almadım ama faydalandığım birçok kod oldu bir çok kod dan ise faydalan madım benim faydalan dığım kod dan ise fayda lan mayan birçok arkadaşım vardır gayet doğal birşey çünkü bu hayatta yaşıyoruz bazen hastamız oluyor aylarca oyuna giremiyoruz insanız sonuçta niye bu kadar uzadı anlayamadım

9. Menetli

Menetli Guest

Tekrardan Selam Arkadaşlar ,

Şimdi aldığım bilgiye göre Seafight orjinal resmi Facebook sayfasında 500 kişiyle sınırlı hadi kullan diye yayınlanan bir kodmuş ve 500 kişi kullandıktan sonra pasif duruma düşmüş.

10. bende yazmadan gecmeyeyim. bu kodlar maillere gelmeyecekse neden mailleri kontrol ediyoruz? seafight bütün kodları mailleri kontrol ederek ogrenebilecegimizi soylerken neden facebook a sadece bu kodu veriyor. işimiz yok oyun oynamayalim durmadan siteleri kontrol mü edelim. oyuncuların hakli zerzenisine katılıyorum. ve yoneticilere bu haklı olarak kod kullanamayanlarin isteklerini bildirmenizi istiyoruz.

*HHC* bunu beğendi.
  11. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Kontrol etmeniz gereken 2-3 yer var bunuda yapamıyorsanız yapanların bir ayrıcalığı olmalı bence.Ben her zaman diyorum ve raporlarımada ekliyorum eskisi gibi hiçbir zaman hiçbir kişiye kod verilmesin.Ve tamamen kaldırılsın ki hiçbir kişinin başı ağrımasın.

12. taress

taress User

av köpeği bizi takip edin her an böle sınırlı kod verebiliriz demeye getiriyorsunuz ama bir tarafıtanda maillerinize bakın kodlar orda burdan artık paylaşmayın diyorsunuz gerçekten pişkinlikte son nokta ama resmi açıklama gene yok kulaktan dolma ben mailime bakan biriyim sorun yok bakarımda ama böle sağdan soldan kod duyunca insan soru sormadan edemiyor haliyle insan doğası madem öle resmi sayfanız burası ise eğer sadece burdan resmi sitenizde resmi bir duyuru olarak konu ile kod paylaşınız ha sınırlı kod varsa onuda burdan paylaşınız lütfen bizi peşinizden koşturmayın ben bir face olmadı instegram olmadı tweet olmadı mail olmadı resmi site (okarda resmi olmadığını an itibarı ile görüyoruz sürekli supporta yazın diyorsunuz buda sizinde hiç bir şey bilmediğinizi ama kendinizce burda bu sitede "sözde resmi sitesi" diyerek kendinize sıfat yükleyen ama gerçek anlamda hiç bir bilgisi yada oyundaki resmi hiç bir makamla bağlantınız olmadığını düşünmeye başladım açıkçası) takip edemiyoruz lütfen resmi oyun sitesi olarak vazifenizi yapınız ve verilen her kodu resmi bir şekilde açıklayınız bir dahada maksadını açan bir konuşmada olmaz öle gereksiz saçma bir tribe de girmezsiniz bizi de sokmazsınız maillere sonuçta gelmiyormuş her kod bunu da öğrendik yada her kese değilmiş kodlar onuda ögrendik zira resmi sitesi buysa oyunun işinizi yapınız madem konuyu kütlediniz bundan sonra her kodu yayınlamak sizin boynunuzun borcu maillere gelmiyor çünkiiiiiiiiii işinizi yapınnnn......................

saygılarımla diyerek bitiremiyorum zira saygı hakkedilir önce hak edin,
    önce karşınızdakilere saygı duyun sonra saygı bekleyin....................................................

VORSİ(§•ƒ) ve Cedric*TR bunu beğendi.
  13. Nerelermiş oralar ?

14. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

İlk olarak mod arkadaşımız size açıklama yapmak zorunda değil. Açıklanacak birşey varsa bu herkes okusun diye genel bir duyuru ile yapılır. Kodlar illa forumdan yada mail yolu ile sizlere bildirilecek diye bir kural yok. Daha önce yaptığımız duyuruda sosyal medya hesaplarını da takip etmeniz gerektiği zira ara ara buralardan da kodlar verileceği duyurulmuştu. Yapılan her duyuruları takip etmek sizin göreviniz. Ben eski oyuncu değilim duyuruyu göremedim diyorsanız destek ekibine yazarak sorabilirsiniz.

https://board-tr.seafight.com/threads/sosyal-medyada-seafight.30963/#post-191265

15. BİZ sizin peşinizden mi Koşucaz. ETKİNLİK sayfasını kitlemişler Şuraya buraya abone olun ( neden ) hepimiz abone filan olalım ki ordan da para kazanın. SİZİN PEŞİNİZDENMİ KOŞUCAZ dogru düzgün yazın okuyalım. KONU kapanmıştır yorum yapamazsınız.

16. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Size kimse abone olun demiyor. Kodlardan faydalanmak istemiyorsanız takip etmezsiniz olur biter. Ayrıca sırf konuyu provake etmek için mesaj yazmayın. Facebook yada twitterda üyesi çok diye kim para altmışta Seafight alacak. Ürün vs gibi reklâmlar yayınlasa iddianızı anlarımda, oda zaten yapılmıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.