Etkinlik Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve srknszn tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *MV1*

*MV1* User

bu harıtaya gırebılmek ıcın bır fılon olması gerekmektedır fıloca gırılen bır yer

2. Selam,

“Lonca haritası”: “Cassiopeia Kaosu” nasıl çalışır?
    ”Cassiopeia Kaosu”, loncalara özel bir haritadır ve yalnızca Loncalar tarafından erişilebilir. Cassiopeia’nın Kudreti sunucuda etkinken, şu aksiyon eşyasını kullanarak erişilebilir: “Kaplumbağa Kitabı” . Lonca arkadaşlarınla birlikte Cassiopeia’yı haritada bulup hasar vererek “Büyük Av Hayvanı Avcısı” sıralamasına ve günlük “Cassiopeia’nın Kudreti” hedefine katkı sağlayabilirsiniz. Cassiopeia’ya verilen her 50.000.000 hasar, 20 Kanlı Çene, 20 Kaplumbağa Yağmacısı, 20 Kaplumbağa Yağmacısı yada 1 Kabuk Ezici’nin Cassiopeia Kaosu’nda ortaya çıkmasına neden olur. “Cassiopeia Kaosu”, haritada hiç oyuncu kalmadığında ya da “Cassiopeia’nın Kudreti” etkin olmadığında yok olur.

Yani kamlumbağa kitabını kullanmanız gerekmekte.

Saygılarımla.

3. mataracı

mataracı User

Dün 12 vudu topu çıkardım yumurtalardan.bugün daha fazla kesmeme rağmen 1 tane dahi vudu topu çıkmadı.
    Acaba vudu topu kazanımında sınırmı var?

4. Selam,

Tamamen şansa bağlı bir durum.

Saygılarımla.

5. Özgürlük gemisi son vuruş veya darbeden o gemiyi veriyor mu yoksa bir zamanlar şenlik ateşi veriyordu onu mu veriyor?

6. Selam,

Özgürlük sistem gemisi herhangi bir tasarım vermiyor.

Saygılarımla.

7. paketleri alıp yapamıyoruz

8. Selam,

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Konuyu ileteceğim.

Saygılarımla.

9. Karaborsada bulunan tasarımlar 4 yönlü mü yoksa 8 yönlü mü.?

10. Selam,

Konu ile alakalı bir bilgi maalesef bulunmamakta. Alıp görmeniz gerekiyor.

Saygılarımla.

11. AlınTeri

AlınTeri User

Özgürlük gemisinin kaçınma şansımı var ? Önceden yoktu ama şimdi var sanırsam.

12. Selam,

Maalesef böyle teknik bilgileri merkez ekibimiz bizim ile paylaşmaz.

Saygılarımla.

13. 21 levelim elitle 50-55k atıyorum özlerden 100'er tane var 1000 yapıp nasıl alırım vudu topunu en kısa yoldan ?

14. Giyotin

Giyotin User

bol bol kanlı çene ve tosbağa yağmacısı kesecen

15. 500 yuva kesip zıpkınla 1000 lanetli yaparsın

gelen gülleylede güçün yetiyorsa menzilsiz yetmiyorsa kartal gözüyle uzaktan kamlumbağa terbiyecisi kes ama 55 vuruyorsan menzile gerek yok

16. etklink npclerine 140-150 k atıyorum 50-55k normal npcye vuruyorum

17. tamam daha iyi işte

18. Selam,

Etkinlik sistem gemilerini elde ederek lanetli ve ışık yayan ruhlar elde edebilirsiniz. Onun dışında Cassiopeia'nın gücü aktif olduğunda, sandıklar ve ejder kaplumbağa yuvalarından ruhlar elde edebilirsiniz.

Saygılarımla.

19. yumi

yumi User

Selam Korsanlar,

23 Mayıs lokal sunucu saati ile 12:00'dan itibaren Müthiş kaplumbağa zamanı satışı başlayacaktır. Satış 30 Mayıs lokal sunucu saati ile 23:59'a kadar sürecektir. Satış süresince ödeme kısmında1 kere satın alınabilecek3 farklı paket olacaktır. Paket içerikleri şu şekildedir.

açıklama bu şekilde. geliyorum satın almak için ancak paketler yok.

20. yumi

yumi User

yabancı foruma gidiyorum. bizmi yanlış duyuru yaptık diye ama oradada aynı saatte biteceği yazıyor.
    The sale will run untilWednesday, the 30th May at 11:59 pm(local server time).

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.