Etkinlik Görev Hikayeleri & Geri Bildirim

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 3 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar

Etkinlik görevlerinin hikayelerini yazan tasarımcımız hikayeler hakkındaki fikirlerinizi merak etmektedir.

Görevler için yazılan hikayeler hakkında bir diyeceğiniz varsa lütfen bu konuya yazın, bizde tasarımcımıza iletelim :)

Seafight Ekibiniz

2. 5 levellere görev vermediler adminim o yüzden düşüncemiz pek yok :D

3. Hikaye yazmaktan bence gayet iyiler ama ödüllerde biraz cimri davranıyorlar. 1 er 1er vudu topu veriyorlar tamam bari günlük görevlerde de versinler. 3 günde 5 günde 1 top anca veriyorlar :D

4. Oğuz..

Oğuz.. User

Hocam konu dışı ama hangi görev bu acaba nerden bulabilirim?

Bu arada hikayeleri okuyunca karayip korsanlarında sanıyorum kendimi gayet iyi.

5. hikayeleri bende beğendim güzeldi ama etkinlik bitti artık o görevler geçerli değil :)

6. atlas42

atlas42 User

Hikayeden çok ne yapacağıma odaklandığım için hikayelere pek dikkat etmedim. O yüzden eleştiride bulunamayacağım.

7. Bigpatron

Sen de bendensin :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Ocak 2017
    atlas42 bunu beğendi.
  8. Bigpatron

Ödül kısmı ayrı konu. 1 top onada şükür. Zamanında 5 top için bayağı ücret ödemişti herkes. ;)

9. Semih adminim çok önemli bir soru sorcam sandıktan çıkan yürüyen niye vip süresi kadar uzamıyor acaba ?

10. etkinlikler eskisi gibi cok karlı olmuyor gemisi full olan bile 1 katı kazanım saglarken düşük gücsüz gemiler zararı oluyor etkinliklerde hep döngü var al gülleyi cevir inciye al gülleyi cevir inciye döngü yaparak kar etmiyor fazla 2 katı kazanmalısınız ki gemiyle şavaşırken ekisk birşeyin olmasın adı üstü şavas oyunu ama gemiler boş

11. boş mu :D üst levellerde herkesin gemisinde 10 milyon inci var en kötü nasıl kar edemiyosunuz acaba :D

12. En iyi gemiler 20milyon buldurdu ben orta bi gemiyle son 10 gününe yetişdim sadece 7gün uğraşyım 650bin inci kaldı şuan ekside ayrı mesele :))

13. Antalyalı

Antalyalı User

hikaye konusuna diyecek bişey yok fakat o hikayeleri oyunda grafik konusunda hissetmedikçe sadece ne yapacağımı okuyup geçiyorum.

14. etkinlik hikayelerinin seneryosunu ben dahil hiç bir oyuncu okumuyordur. önemli olan direk ve açık komutlar daha güzel oluyor.
    örneğin grup haritasına giriyoruz açıklayıcıyı okuduğumuzda pek birşey anlayamıyoruz.
    grup haritalarında kendi grup ve ekibimiz ile giremediğimizde rakip ile eşleşirsek sıkıntılar olabiliyor. grup haritalarında oyuncular birbirine ateş edemesin. batıramasın
    görevlerde grup haritalarından ziyade bireysel haritalara da önem verilsin.
    ödüllerde iyileştirmeler yapılsın. örneğin haritanın zorluk derecesi ve bitirme derecesine göre inci yanında :vudu topu, ejder ateşi, legba, triton cömertliği , ve hatta ganimet keselerinden de verilebilir. bu katılımı arttırır.
    gerek grup haritası gerekse bireysel haritaya girdiğimizde harcadığımız vakit attığımız gülleye değer ödüller verilmeli. örneğin bir etkinlikte tasarım yerine 1 altın vermesi, bu etkinlikte antik nişan yerine 1 altın verilmesi çok saçma ve garip. tamam her sistemden tasarım alamaya biliriz ama son atış ve darbe ödülü 1 altından ziyade daha farklı ve güzel bir şey olsun. taş, ganimet kesesi, triton, legba, yada elit gülle olabilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.