Etkinlik Anahtarları Dönüşecek Mi?

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve TATUŞKA tarafından 24 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TATUŞKA

TATUŞKA User

bu etkınlık anahtarlarıda normal anahtara donusecekmı?

2. Demirr

Demirr Guest

Selam,

Bize gelen duyuruda bu konu hakkında malesef bir bilgilendirme yoktur. Etkinliğin sonuna doğru bilgilendirme geldiği takdirde sizlere duyurulacaktır.

İyi oyunlar

3. Dönüşür büyük ihtimalle ama genedw duyuru yapılana kadar alma garanti olsun öle al

4. Selam,

Genelde etkinliklerin çoğunda dönüşmekte, ama kesin bilgi için gerekli açıklamayı bekleyiniz.

İyi Oyunlar :)

5. Valla alcakrım bende satın alma kısmından 250 tane sonra 15 tane aldım :) bu acıklamadan sonra :)

6. ●ђр●

●ђр● Guest

Merhaba

Sandık anahtarlarının normale dönüşmediği herhangi bir zaman ben hatırlamıyorum şuana kadar ;)

7. her zaman düştü gene dönüşür ama heralde seafight tarihinin en tırt etkinlik sandıkları bunlardı

8. heaty

heaty User

İyi akşamlar, elimizdeki etkinlik anahtarları tüketemezsek dönüşümde olmazsa nolucak ? Çöpemi gitmiş olucak yoksa önümüzdeki etkinlikte kullanılırmı merak ettim

9. Demirr

Demirr Guest

Selam,

Bu konuyla ilgili bize ulaşan malesef bilgi yoktur. Tahminimce her etkinlikte olduğu gibi bu etkinlikte de dönüşeceğini düşünüyorum.

İyi oyunlar

10. Etkinlik açıklamasında etkinlik sandıklar normal sandıklara dönüşecek demiyor da dönüşecek mi acaba ?

11. dönüşecekmiş

12. recvol

recvol User

dönüşecek diye forumda bir bilgi varmı acaba varsa nerede yazıyor

13. Demirr

Demirr Guest

Selam,

Merkezden bu konu hakkında bize iletilen kesin bir bilgi yoktur. Bilgi geldiği takdirde forumda duyurulacaktır.

İyi oyunlar

14. Kar Erimesi Etkinliğinde ki Etkinlik Anahtarlarımıza ne oldu bende 180 tane vardı karşılığında ne alabileceğim

15. AKHILON

AKHILON User

etkinlik anahtarları normal sandık anahtarlarıyla bire bir takas olacaktır.

16. tarih bellimi

17. heaty

heaty User

takas olacağı nerde yazıyor ?

18. Demirr

Demirr Guest

Selam,

Bu konuyla ilgili bize ulaşan malesef bir bilgi yoktur. Bilgi geldiği takdirde forumda duyurulacaktır.

İyi oyunlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.