Etkinlik Anahtar Dönüşümü

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ●●●вℓαcкρєαяℓ●●● tarafından 6 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar
    Daha önceden bununla ilgili konu açmıştım ama ben cadı gecesi etkinliğinde etkinlik anahtarı stoğu yapmıştım. Ve Etkinlik sss kısmında etkinlikten sonra etkinlik anahtarlarının normal anahtarla takas edileceği yazıyordu. Bu cadı gecesi etkinliği geldi geçti. Sonra yağmacı etkinliği başladı. Şimdi de anneler günü etkinliği başladı ama hala daha anahtar dönüşümü olmadı.Bahsettiğim etkinlikten sonraki 2. etkinlik başladı. Ama anahtarlar duruyor. Bu takas zamanı ile ilgili net bir bilgi edinme ihtimalimiz var mıdır? Bigpoint bu anahtar takasını belli bir zaman ve belli bir sistemde tutmalı. Karambole ne zaman olursa artık gibi kalmamalı.
    Teşekkürler

2. peşpeşe olan etkinliklerde anahtarlar sarkıyor
    6 ay öncesinde olan kabak etkinliginde duran eşyalar var ( kabak özü - örümcek özü vs. ) bunları göz önüne alarak ona göre haraket et elinin altında olmayan hiç birşeyin garantisi yok tek derdiniz anahtar olsun yani boşverin

artık oyunun inci ile bir sıkıntısı yok 2 saat derin su kes 1-2 bin tane anahtar alırsın onunla idare et

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Maalesef net bir zaman veremeyiz. Zira bizler de bilmiyoruz.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.