Eski Oyun Sistemi Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve **H_A_B_E_S** tarafından 29 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyunu 3 sene önce bırakmış şuan geri başlamış biri olarak gerçekten çok değişmiş iyimi kötümü derseniz bence kötü para kazanmak tamamdır ama bu kadar yenilik aşırı olmuş ki eskisi kadar zevkli olduğunuda düşünmüyorum bi dur demeli artık insanlar dün gece harita harita gezip santa aradım admiral çıkarıyım diye baktım o da kalkmış eskiden de olsa biliyoruz tamam yeni başlayacak kişiler ne yapar diye düşünmek lazım ki bu oyunu bilmeyen yeni başlayan oynayamaz para lazım çok para lazım :) o hale gelmiş zaten gördüğüm kadarıyla insanlar hep eski tasarımları kullanıyor neden acaba kendinize bi sorun ?

2. kadir

kadir User

dediğinde haklısın bence de yeni başlayanları teşvik eden bir oyun değil gelişim için farklı şeyler yapılabilir oynayanlar eski kişiler hep güzel reklam yapıp güzl etkinliklerle yeni oyuncu çekebililer

3. Yeni durum değil aslında bu seafight 4 5 senedir yeni oyuncu çekme mekaniğini bitirdi .Genelde bu oyunu bilen veya daha önce oynamış insanlar arasında oynanıyor malesef