Destek En Yaşlı Oyuncu

Konusu 'Oyuncular' forumundadır ve ZaGoR-SÖK tarafından 25 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

seafightin en yaşlı oyuncusu klm bilen varmı

2. sanırım yıldızlar alyansındaki şrndeki ömer abi:D

3. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

tamamda yaş kaç ömerin?

4. karayel

karayel User

62 yaşında kemal dede nickli bir oyuncu abimiz vardı en son devam ediyor mu bilmiyorum turan ordusu alyansında shadow team filosunda idi [[*]] filosu yani

5. ILGAZ_LI_02.ŞRN 63 yaşında yanlış bilmiyorsam

-onur824- bunu beğendi.
  6. 58 yaşında

7. turan alyansından * filosundan kemaldede37 nikli kemal dedemiz var. yaşları 65 dir. ts de isim yanında yazıyor zaten. ayrıca ben şahsen de tanırım. bu oyunu ilk zamanlardan beri yani 2007 den beri her zaman aktif şekilde oynamış oynamaya devam ediyor. bu youn büyüklermizle beraber anlam ve önem kazanıyor. büyüklerimizin her zamn her yerde kıymetlerini bilelim.

8. Beni de yaşlılar gurubuna katabilirsiniz. Şimdilik 48 :)

9. bende 1966 dogumluyum

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  10. 1945 doğumlu değilim.

ziyakaptan(§•ƒ) bunu beğendi.
  11. temmuzda 44 Allahın izniyle:D

12. mısfıts

mısfıts User

亗İĦŢİ¥ǍЯ*ĎΣĽİЌĂЙĽI亗 Derviş Abim Allah Mekanını Cennet Eylesin... Sevgilerimle ★ѕєν∂αℓıуıм™ツ★

13. Ben daha yetişkin olamadım 17yaş :D

14. bayanlarda da en yaşli olmasamda ilk 3 te varimdir.Yarin 54 oluyorum.forum nikime bakmayin oyun nikim

özgünmim[αк¢]1 dir

ziyakaptan(§•ƒ) ve -onur824- bunu beğendi.
  15. 61***

61*** User

Doğum günün kutlu olsun iyiki doğdun abla ☺

16. sağol canım teşekkür ederim

17. Doğum günün kutlu olsun abla nice yıllara bilgisayarı soğutmak için hala buzdolabına mı atıyorsun :)

18. mısfıts

mısfıts User

亗İĦŢİ¥ǍЯ*ĎΣĽİЌĂЙĽI亗 Derviş Abim Allah Mekanını Cennet Eylesin... Sevgilerimle ★ѕєν∂αℓıуıм™ツ★

19. Derviş abi vefat mı etti vay be liseye giderken tanıyordum onu. Mekanı cennet olsun

KESKİNLER*1 bunu beğendi.
  20. 34ay

34ay User

benide katabilirsiniz yaşım68 2008 den beri aralıksız tr 2 ve birleştirilen yeni serverde zng filosun da oynuyorum

-onur824- ve 26es_es26 bunu beğendi.