En Savaşçı Filo Hangisi?

Konusu 'Donanma' forumundadır ve ~∫~iρєк~∫~(güłrєηgi) tarafından 27 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

En savaşçı filo hangisi?

1. Doom

29,3%
  2. Ewa

21,7%
  3. T*T

4,3%
  4. S#R

5,4%
  5. Nsa

3,3%
  6. Ulu

3,3%
  7. Asi

4,3%
  8. Şrn

13,0%
  9. HHK

8,7%
  10. B tm

6,5%
  1. En savaşçı filo hangisi?

2. huseyinntr

huseyinntr User

3. Bucalı_35

Bucalı_35 User

4. Bence takıntılı onlar biraz

5. Bucalı_35

Bucalı_35 User

ne gibi mesela

*T_A*fatih13* ve ali6670 bunu beğendi.
  6. kavgam61

kavgam61 User

ŞRN mi? en kasılmacı ve savaşmayı bilmeyen filo olarak bahsedebiliriz.

7. çok canını yaktılar heralde kasılmacı olsa rütbelerinden belli olur karıştırıyorsun aslan :D

ali6670 bunu beğendi.
  8. kavgam61

kavgam61 User

o rütbeler sürekli değişiyor canım ne alakası var :) bır vıdeo gördum 3 ata fılosunda eleman şrn neden 10 gemıyı batırıor bu nasıl savaşçılık :D

9. ewa diye bir filo yokii puahahah

10. Bucalı_35

Bucalı_35 User

ata mı :Dşrn ve atayı kıyaslaman senin oyunla alakan olmadı kanısını uyandırdı zira onların hiçbiri şrn deki tek gemiye bile kafa tutamaz sırf yazı yazmak için yazdını düşünüyorum bitik eva oyuncusu :D

canısı66, *T_A*fatih13* ve ali6670 bunu beğendi.
  11. kavgam61

kavgam61 User

Şrn neden bana bir gemi göster savaşmayı becerebilen daha başkanınız nasıl ateş edeceğini bilmiyor tuşa basana kadar zaten batıyor :D :D:D:D:D:D:D:D:D

12. dsdssdww

dsdssdww User

eski ewanın üzerine filo yok bu serverde. serverler ilk birleştiğinde adamlar aşiret gibiydi. ama şuanki ewadan bi cacık olmaz. zaten eski oyuncularından kimse yok.