En Kolay İnci Nasıl Kazanırım?

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve RajShel tarafından 9 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. RajShel

RajShel User

12' lvl'ım en kolay nasıl inci kasabilirim?
    Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

2. Selamlar,

1 seviye daha atlayıp 13 haritasında bulunan "Drakir Hrell" isimli npcyi batırıp daha hızlı inci kasabilirsiniz.

RajShel bunu beğendi.
  3. RajShel

RajShel User

1 seviye daha atlamam için 5.000.000 artı 5.000.000 mil hasar vermem gereken bi egemenlik haritasındaki görevim var dolayısıyla levelde atlayamıyorum?
    :(

4. Heartware

Heartware User

Aslında en kolay inci kasma yolu level almaktır.26 olana kadar drakirde 26 olduktan sonra aslan mapinde kasabilirsin.Ayrıca etkinlikleri sıkı takip edersen hızlı bir şekilde inci kasabilirsin.

RajShel bunu beğendi.
  5. RajShel

RajShel User

Günde yaklaşık 14-15 saat bi aralığım var.. ancak sonuç şu ki üstte de dediğim gibi antik nişanla gidilen haritaya gidip 5.000.000 + 5.000.000 gibi bi hasar bonusu vermem gerekiyormuş yani bunu yapmadan çok zor level almam ki zaten level alamam çünkü 12 level görevi olarak geçiyor.. seviye görevlerini bitirmeden de korsanlık sınavı başlatılamıyor bildiğimiz üzere.

6. baba34_foo

baba34_foo User

level için gerekli görevin ekran görüntüsünü atsana

7. RajShel

RajShel User

tabiiii hemen atıyorum https://hizliresim.com/WqVdy8 :eek::eek::eek:

Benden istediği normal bir şey değil hesap daha yalan söylemiyorum gerçekten 5. günü..
    Çok anormal bir şey ben bu seviyede gülle verseler vuramam o hasarları o npclere
    Kalelerimden sadece gülle rampası 3 e 3 o kadar
    Bi çözümü varsa oyun hatası mıdır bugu mudur nedir anlayamadım gitti bi yardımcı olun ya da 4 senelik seafight aramdan sonra sonsuza kadar bi ara vermiş olayım yapıcak birşey yok

8. Yalnız bu etkinlik görevi normal level görevi değil yapmanızı gerektiren şart yoktur.

RajShel bunu beğendi.
  9. RajShel

RajShel User

Bende öyle düşünmüştüm yeni görev vercimde yeni görevlerim çıkmıyor o nasıl olacak peki? sürekli oyuna girdiğimde eonadan 4x asil başlangıç öldür görevi aldıktan sonra bu görev kalıyor sadece. görev vericimede bakıyorum görev yok diyor

10. baba34_foo

baba34_foo User

sınavı başlatabilmen lazım sadece bu görev aktifse, ayrıca ıdde 65 tr1 ıd değil mi ben mi yanlış hatırlıyorum. Yeni başlangıç için zor server. Global 6 ya başlamanı tavsiye ederim daha ilerlemeden ( global 7 ve amerika 3 azalan ödül sistemli pve serverlar olduğu için tavsiye etmem)

11. RajShel

RajShel User

TR 1 i seviyorum şu görevden alın benim başımı yeter işte bu görev olduğu için 12 seviye görev vericimden görev a l a m ı y o r u m :)

12. Deko44

Deko44 User

npc leri ele geçirerek inci kasmak istiyorum. Hangi gemiler en fazla ödülü verir? Not:5. seviyeyim

13. ILYRevenge

ILYRevenge User

Global 7'deyim neden tavsiye etmiyorsunuz,bırakıyım mı sizce?

14. baba34_foo

baba34_foo User

oyuna iyi bir yatırım yapıp kafaya oynamayacaksan, azalan ödül sistemi ile gelişip bir noktaya gelmek zor