En Karlı Şekilde Elit Gülle Almak

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve MadTitan99 tarafından 6 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MadTitan99

MadTitan99 User

En ucuz şekilde elit gülleyi nasıl alabilirim? Sandık mı açmalıyım mojo mu atmalıyım? Yoksa direkt 100 gülle 50 inci olacak şekilde havai fişek alsam daha mı mantıklı?

2. indirim paketleri ile direk havai fişek.

3. Kinkaku

Kinkaku User

En ucuz şekilde almanın tek yolu indirimleri alman olur dostum. Tahmini olarak söyleyim 1 gün boyunca sandık toplasan çıkan güllelerin hepsini atman 1 saatini almaz. Sandık toplama demiyorum ama en mantıklısı inci ile alman olur. Mojo desen mojoya attığın inci de zarar değil ama sandıkla aynı şekilde. Eğer indirim almam diyorsan sandık topla vip çıkarsa vipten %5 indirim geliyor. Bu da tatmin etmez ise incini biriktir 5 10 milyon incin olunca 1 günlük indirim al 3 lira olması lazım. Toplu 30 40 milyon gülle alırsın bu seni her türlü götürür.

Selen1453 bunu beğendi.
  4. MadTitan99

MadTitan99 User

Teşekkür ederim dediğiniz gibi inci kasıp 1 günlük indirim almayı düşünüyorum sağolun

5. Kinkaku

Kinkaku User

Rica ederim iyi oyunlar.