En Çok Aranan Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 13 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. betada bu etkinlik olmuştu onda enkazda tasarım veriyrdu bunda da veriyr mu enkazda tasarım ?

2. sandık koyun haritalara :D

3. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Ne hatası veriyor acaba?

4. Hocam Görevi Alamıyorum Acaba 24 lvl oLmam Ve 25 Lvl Taç Görevleri Yapıyoruz Ondan Dolayımı Vermiyor Kontrol Ediyorum Şuan Aktiv Görevim Yok Ama Görevi Alamıyorum Ve Enkazlardan Kabuk Kırıcı Gülle Çıkıyor Şarapnel Vermesi lazım Ve 2 Saatir Oyundayım Etkinlik Sandığıda Görmedim Lütfen Bunuda İletirmisiniz

Son düzenlenen: 14 Nisan 2016
  5. Görev verici hawk görev vermiyor ve haritalar da sandık yok.

6. @Bigpatron şuan haritalara sandık atmıyor. görev verici 20 level üzerindeki oyunculara görev vermiyor. duyuruda sıralama puanı için darbe dendi fakat son atış alan oyuncuya puan veriyor darbe alana vermiyor şimdilik sorunlar bunlar umarım daha ciddi sorunlar olmaz

7. 20 lvl üstüne görev vermiyor

8. SAYIN oyun yetkilileri, çıkarmış olduğunuz etkinlikteki haksızlıklığa dikkat çekmek istiyorum. bu oyunda25 lwl var en son. 6-15 seviye arası 20 harita var - 16-20 arası 8 harita var. ve 16 lwl üstü o kadar oyuncu varki bu durum üsteki oyunculara haksızlık. lütfen bu konuyu değerlendirir misiniz. adil davranmaya davet ediyorum.

9. *MV1*

*MV1* User

Selamlar ben 5 levelim ve yaklaşık 2 saatte 1 tane sistem kestim bu sistemlerin sayısı hep böyle nadir mi olacak yoksa ilerleyen saatlerde çoğaltmayı düşünüyormusunuz zaten incide vermiyor bari ruh falan kasalım

10. üst haritalarda 10 dakikada bir atıyor gayette güzel inci veriyor belki leveller arasında fark olsun diye 5 level daha az atması ve daha az ödül şeklinde ayarlanmış olabilir önceden böyle ayarlamalar yapılıyordu

11. dostum her iki türlü haksızlık olur

12. haritalarda event sandıgı var mı ? yoksa hala niye rest ile düzeltilmedi

13. görev verici çalışmıyor adminler sandık yok sistem az atıyor resett ne zaman gelecek ve düzelecek bu hatalar

14. çok güzel bir etkinlik ellerinize sağlık emeği gecen herkesin ellerine sağlık sandıkta olsa tam süper olacaktı :D:D:D

3.5 saatte 50 bin inci bereket versin o da iş yerinden geçiyorum:D:D:D

15. NavySEaL

NavySEaL User

bu puanı neye göre veriyor ya her yapılan entiklikte sıkıntı olmak zorundamı darbe bende puan baskasında nasıl iştir bu ya

16. 5 level olaraktan benim pek hoşuma gitmedi :) Umarım yukaridaki gemiler kasıyordur bişeyler

17. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Durumu ilettik ancak henüz bir bilgi alamadık programcılardan.. Umarız en kısa sürede dönüş yaparlar bende sizleri durum hakkında bilgilendirebilirim

18. 20-25 lwl arası yaz aylarında mangal yapmak için çıkarılmış en üstte taras kat misali 6-15 lwl olanlar 28 haritada 16-20 lwl olanlarda 6 haritada adalete bakbe ... hersene böyleydi lwl yoktu ozaman kabullenioduk şuan 25 lwl var bu kabul edilemez programcı ve yapımcılar hepiniz toplanın 25 lwlde mangal yapın yukardan aşşaya bakarakk

19. valla beyler kimse k.bakmasında bu etkinlige laf etmeyin her haritada olur yok saglamlar gelip batırıyolar dersiniz bak ne güzel levelli olmuş on numara karda ediyoruz ben şahsen ediyorum sadece sandık yok o sıkıntılı birde görevler anlamsız 6-15 arası giderkisini bilmiyorum :)

20. Etkinliğe Lafımız Yok 20 Lvl Üzeri Kişiler Görev Alamıyor 17/1 Limanda Yani 20 Lvler Görevlerde Günlük 5 Vudu Topu Veriyor Bundan Niye Biz Mahrum Kalıyoruz Suçumuz 20 Lvl üzerimi Olmak Ben Şahsen Tasarım Peşinde Deyilim İnci Peşindede Deyilim Ekisiyim olan Vudu Toplarını Tamamlamak İstiyorum Ama Bu Haktan Mahrum Kalmışız Yukarda Yetkili Açıklamış Bildirmişler Bizde Bekliyoruz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.