En Çok Aranan Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 13 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan " En Çok Aranan Etkinliği " hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz,

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  2. İlk yorum olsun bol kazançlı olsun hayırlı olsun. :)

3. -Croatia-

-Croatia- User

zehir kalpli için bari lewel koymasaydınız ben o tasarımı istiyodum lewelim 10 şimdi ben onu alamıcakmıyım 5 lewel altında vursam

4. sayın bigpatron etkinlik sisteminin 16 20 level arasına sıkıştırılmasının sebebi nedir neden level sınavlarını yapıyoruz o zaman biz ?

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  5. OutLaw_07

OutLaw_07 User

kanlı dişi vururken zehir kalpliyi de alma şansınız var ;)

NathanielBoztas bunu beğendi.
  6. özkantr

özkantr User

oyle deme geçen senekı etkınlıkte bız 6-15 arası sıstem ararken siz 16-20 arasında aynı harıtada durmadan sıstem kestınız. harıta sayısı artarsa atacağı sıstem de artmaz. hep aynı.

7. Seviye olayı güzel olmuş nasibimiz olacak herhalde bu etkinlikte bir şeylerden.

8. Sayın Yetkililer Yukarda Arkadaşta Belirtiği Gibi Etkinlik Needen Yeni Lvlerde Yok Programcılarınız Bunun İçin Neden Bir Çalışma Yapmıyor Geçen Senenin Aynı Etkinliği Ve Açıklaması Bile Aynı Uğraşmakmı istemiyorsunuz Yoksa Umursamıyormusnuz Şuan Yeni Lvleri Yapmak İçin Ne Kadar Uğraştığımızı İyi Biliyorsunuz Her Cefanın Bir Sefası Olması Lazım Şuan Benim Lvl 24 Ve 25 Olan Arkadaşlar Ekinliği Biraz Daha Rahat Oynaya Bilecekler Sakin Bir Şekilde Onların Hakkı Deyilmi Ve Bu Etkinlik Gecen Sene olduğu Zaman Serverler Birleşmemişti Şuan Hem Serverlerin Birleşmesi Hem Oyuncuların Çoğalması Hemde Yeni Lvlerde Etkinliğin Olmaması Bence Doğru Bişey Deyil Bunları Ben Şuan Açıklamalara Göre Yazıyorum İnşallah Yanılıyorumdur Ve Etkinlik 25 Lvlerdede OLur

ZülfikarReis bunu beğendi.
  9. **Lêon**

**Lêon** User

maalesef yanılmıyorsun

10. aynen öle dostum

11. benim aklıma takılan bir soru var 20 seviye üstü gemilerde etkinlikten faydalanabiliyor mu ?

12. Bigpatron

Sebebini bilmiyorum ancak yeni haritalarda sadece 21 ve 22 de rahat edebilirsiniz. Daha üzerine çıktığınızda nasıl etkinlik gemisi kesmeyi düşünüyorsunuz 30-40 bin vuran NPC lere karşı? Yukarıda yapılsa bu seferde bu gemiler çok vuruyor diye şikayet gelecek. En iyi bence bu şekilde olması. Geçen etkinli yukarıda vardı şuan bilgi yok yarın etkinlik başlayınca göreceğiz belki bu etkinliktede çıkar yukarıda

13. Bigpatron

Elbette faydalanıyor.

14. Bigpatron Hocam Bugünkü Yama Çalışmalarından Dolayımı Karaborsaya Hala Etkinlik Öğeleri Gelmedi Ve Şarapnel Yağmuru Güllesi Karaborsaya Ekleneckmi ?

15. bu etknilikte zıpkınla kesecegimiz birşy olacak mı ?

16. evet

17. sayın BİGPATRON 16 leveldim sırf etkinlik için gece uykusuz kalıp 17 sınavı yaptım bari 16-17.haritalarda sistem keseyim:D:D:D

etkinlik bitince 18 sınavı için bana sadece admiral Quntour son atış için kesermisiniz acaba filosuzum ve hiç bir filoya geçmek istemiyorumda :):):)

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  18. 1de1 ilk zehirli kalplide tasarımı aldım :).

19. 17/1 limandaki görevi alamıyoruz sayın yetkililer lvlim 24

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.