En Çok Aranan Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 31 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Basitçe örnek vermek gerekirse geminizin hasar önleme değeri ne kadar yüksekse o kadar az hasar alırsınız npclerden hasar önleme veren genişletmeler, yetenekler, kaleler, taşlar ... Buradan neyiniz eksik karşılaştırabilirsiniz.

2. TRABZON

TRABZON User

etkinlik sayacına 2 gün eklenmiş görsel hatamı yoksa etkinlikmi uzadı bilgi varmı acaba

3. Macellan

Macellan User

Uzatıldı :p

4. Mister_No

Mister_No User

niye uzatıldı acaba

anonimm bunu beğendi.
  5. 2021-06-04 19:51:15
    Gümüş Bıçak adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    2021-06-04 19:51:15
    5355 x Şarapnel cephane aldın.
    8086171 x Altın aldın.
    1063 x Yulong sikkesi aldın.
    127360 Elit Puan aldın.
    2061142 EXP (Tecrübe Puanı) aldın. Etkinliğin ismi gibi ödülleride arıyoruz resmen fesuang haritasında amiral geminin canı 350 milyon onu 3 kişi kestik 1200 küsürlü yulong veriyor buda etkinlik gemisi 1063 yulong veriyor sıkılan gülleye ve giden nesneler yazık yapmayın kardeşim böyle rezil etkinlik paket satmak için adı etkinlik olan birşey yapmayın. buda sonradan sıkılan ve 150 milyon canı olan özgürlük gemisi

79 x Kristal aldın.
    2021-06-05 20:18:55
    371223 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    2021-06-05 20:18:55
    1886 x Yulong sikkesi aldın.

Son düzenlenen: 5 Haziran 2021
  6. Mister_No

Mister_No User

konuyu yeni gördüm katkım olsun sistem gemilerinden az hasar almak istiyorsanız kaçınmanızı yüksek tutun hasar önleme 2.planda kalsın gemi ve pet te kaçınma taşlarınız takılı gemide zırh plaka takılı ve son olarak mutlaka aslan siperi açarsanız 10 bin den fazla hasar almazsınız gümüş bıçak tan ben en fazla 6 bin hasar alıyorum gemide sadece kuzgun takılı diğerleri bahsettiğim gibi.

7. MANEBRA

MANEBRA User

bende son iki saattir altın ve inci kazancında %-10 yazıyor bu nedir arkadaşlar bilen var mı.

8. Gümüş bıçak savaşırken bizi batırıyor. Bize sıktığı andan itibaren gemimizi takip ediyor. Amaç nedir yani oyundan soğutmak mı?

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  9. BIRAKTI

BIRAKTI User

artık yazmaya gerek kalmadı diye düşünüyorum bunca yıldır oynanan bir oyunda haritalara atılan sistem npc sandık sürekli sorun ya az ya yok denecek kadar az sistemlerin verdiği hasar dersen farklı bir konu o kadar darbeyi bir kaç vuruşta sıfırlıyor ruh. taç yulong derseniz o kadar dengesiz ya fazla abartılı yada çok az gülle derseniz sınırsız uçuk rakamlarla satılıyor yada kısıtlı sayıda veriliyor etkinlik bitiyor ruhlar takaslanmıyor madem takalamayacaksınız bir sonraki etkinlikle birleşecek bir zahmet yazında ona göre davranalım bu etkinlikte ışık yayan ruh kasmak marsta altın çıkartmaktan daha zordu ve bir tasarım dahi alamadım karaborsadan yukarda yazılanların ışığında paket satmak için değil insanları keyifli oyun etkinlik kasmalarını sağlamak için biraz çaba sarf edin biz her etkinlikte aynı sorunları yazıp çizmekten sıkıldık ama siz bir arpa boyu yol alamadınız bu konularda zaten şu unity çılgınlığı hatalar bıktırdı bir çok arkadaşımız gemileri mailleri ile filoya bıraktı gitti bizde şimdilik hele düzelir olur bir şeyler diye umut ediyoruz bekliyoruz ufakda olsa bir ümitle ama nereye kadar bu kadar para emek veripde insanı çileden çıkartan başka bir oyun varmı acaba bunları net bir dille merkeze raporlayın şuan bu oyunda kalmamızın tek nedeni ts lerdeki muhabbet ortamı oda bayagı düştü sayısal olarak şu pandemi döneminde tüm dünyada insanlar maddi manevi yeterince sorunla ugraşıyor birde sizle ugraşmayalım mümkünse iyi çalışmalar

10. TheRapkit

TheRapkit User

Kanka hile falan değildi, kartal gözü açınca bana da vurmuyor 2 tane tek başıma kestim. Beni bilirsin rapkit17.
    Sanırım millette bir bug var menzil atamıyorlar kartal gözüyle bile.