En Çok Aranan Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 31 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. JETT_TR

JETT_TR User

bide bu gümüş kılınc nerde çıkıyor .

2. incizade

incizade User

ben tek kesince bu ödulu aldım siz farklı bir sistem kesiyorsunuz sanırım

Son düzenlenen: 1 Haziran 2021
  3. Macellan

Macellan User

Tek keserseniz 1.8M verir.

4. bazıları gümüş bıçaktan 7 bin 8 bin hasar almaktadır. süper çelik zırh açsam dahi bana 45 bin vuruyor. bunun sırrı ne?

5. Captain06

Captain06 User

Level 3 bekçi ve süper çelik zırh+ zırh plaka, 27 level hasar önleme taşı ile rahatlıkla tek kesebiliyor olmanız lazım

6. Samet23

Samet23 User

verilen emeklere saygıları yok oyun kurucularının,programcıların onu anlıyorum.

7. xperia35

xperia35 User

ya sitem gemilerinin hasarını düşürün yada karaborsaya kartal gözü ekleyin sistemlerin yanına yaklaşamıyoruz ayrıca ruh kasmak çok zor

LEON181 bunu beğendi.
  8. Gemilere sıkmayı bırakınca tamir oluyormu ?

9. xperia35

xperia35 User

ayrıca sandıklardan neden ruh çıkmıyor zaten kasılmak zor (gerçi bu yazdıklarımız sadece burada kalacak ya neyse ) getirdiğiniz unity ne kadar doğru ki etkinlik düzgün olsun

10. Ya bu nasıl bı sistem iki tane gemiyi menzile bırakıp kesemiyormuyuz sistemi menzile alıp vuruyorum geminin küçük npc si sıkmadigim halde gelip beni batırıyor üstelik ana gemi ortada yok canı ful oluyor 1 milyon gülle zararım oldu ne yapmacık bı etkinlik oyundaki her problem gibi bide bu üstüne eklemişler

11. seafigh ve mantık zaten ikisi bi arada saçmalık yakındır sizin de sonunuz....

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  12. Bir çok etkinlik gibi gene sağlamların daha çok faydalanabileceği bir etkinlik olmuş.
    Ödüllere laf yok gayet güzel inci bakımından eğer gülleniz varsa da rahatlıkla kazanç sağlanabilir.
    Tabi şöyle bir durum var npc den 100 k yiyorsun 4 vuruşda batıyorsun gönlü bol sen sıkarken seni batırmayacak adam olacak ki anca o zaman etkinliğin faydasını görebilirsin yada filoda falan olman gerekiyor.

13. JETT_TR

JETT_TR User

global 7 de öyle bişe yok pvp düymesi var senin sever hangisi ve 11/1 den yukarı kesilmiyor kanli diş ler 150 k vuruyor adamlar hile kulanarak kesiyor birinin fotosu 1 . sayfada attım inş banlamışlardır.

Son düzenlenen: 1 Haziran 2021
  14. Oyunu bilmiyorsun ve bu etkinligi once oynamadin galiba 15 level bir oyuncu 11 deki gemiyi kesebilir etkinlik gemisini ve yaptigi da bug degil full yetenek kale ve kartal gozu ile menzilden npc ye vuruyor ve npcnin menzili yetmiyor ona vurmasi icin bu her sene olan birsey bug degil gemini fulle kartal gozu al sende yap !!!

15. Bu kartal gözü etkinlik haricinde çıkıyor nedense böyle etkinlikte karaborsaya konulmuyor kazançlı saat çıkıyor alabilen alıyor alamiyan avucunu yalıyor başka zaman kazançlı saat çıkıyor 2 3 saat kalıyor borsada şimdi ise yok haritalarda boş boş npc geziyor lütfen etkinlik pazarına kartal gözü gelsin biraz oyuncuları düşünün yeter ya

16. korsan_76

korsan_76 User

Kanlı diş'i iki kişi kestik. 26 bin inci 28 bin taç verdi. Yok artık ya attığım gülle kullandığım eşya boşa gitti resmen. Ayrıca ruh kasmak imkansız gibi bir şey. Eskort gemiler 1-2 tane ruh veriyor. 1500 şarapnel 3 lanetli ruh. Bu nasıl hesap ya

17. korsan_76

korsan_76 User

ayrıca sandıktan hala 5-6 kristal çıkıyor. Sandık boş çıktı dese daha az üzülürdüm

18. iki vurusta batiriyor nedenini ogrene bilirmiyim kimileri batmiyor

19. Gemin ezik başka sebebi olamaz :)

Samet23 bunu beğendi.
  20. Samet23

Samet23 User

parasız gemi diyerlim ona

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.