En Çok Aranan Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 31 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_most_wanted.jpg

Oyunumuzda yenisi yapılacak olan En Çok Aranan 2021 etkinliği hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. gümüş bıçak sistemini nasıl kesmemizi düşünüyorsunuz 75.000 vuruyor :)

3. Macellan

Macellan User

Gümüş Bıçak kesmek yancı gemilerin buffları olmadan zaten zor üstüne bir de haritada dolanan diğer Gümüş Bıçak bana sıkınca yamuluyorum, bize otomatik saldırmamaları gerekiyor.

4. Etkinlik gemileri aşırı yüksek vuruyor ve ödül oranı oldukça düşük

5. Macellan

Macellan User

Gümüş Bıçak ödülü 2 kişi kestik.

6. neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz anlamadım tam olarak ? en yüksek hasarı veren sadece düzgün ödül alıyor üstüne 25 seviye altı gemiler komple zarar. 270k hasarım var gemiye 200k gülle attım 60k inci verdi.

7. Macellan

Macellan User

Ödül oranı düşük yazmışsınız düşük olmadığını kanıtlıyorum. Etkinlik gemilerinde seviye sistemi var doğru gemiyi kestiğinize emin misiniz?

8. Evet doğru kestiğime eminim seviye sisteminden ziyade son atış yapan ve çok hasar verene ek ödüller verdiğinden dolayı kar etmem mümkün olmuyor zira ben 270k sıkarken başkası 600k vuruyor. 200K vuruyor söylediğiniz gemi bana. 30-40k vursa ben de kesebilirdim tek 2 kişi.

9. Etkinlik SSS'da kırmızı diş olarak belirtilen geminin adı kanlı diş olarak gözüküyor. Ayrıca 35 milyon canı var ve 200 bin kadar vuruyor. 25 level altı kaç kişi var oyunda bilmiyorum(global7) ama kesilmesi mümkün gözükmüyor kartal gözüyle bile outrange edemedim. Neyi yanlış yapıyorum bilen var mı? Hiç bu kadar güçlü bir etkinlik gemisi görmedim bu seviyelerde???

10. CARLSBERG

CARLSBERG User

yeni gelen etkinlik yeni başlayanlar için pekde yararlı olmamış gibi hissettim 12 levelim 11-25 arası görevlere girebiliyorum o görevleri yapmam imkansız onun dışında gemi enkazlarından yararlanabiliyorum sadece daha çok ileri seviye oyuncular için olmuş gibi daha düşük seviye oyuncularında daha fazla yararlanabildiği bir etklinlik olmuş herkesin yararlanabildiği bir etkinlik olsa bence daha güzel olurdu tabi sizin düşüncenizi bilemem bu benim düşüncem

11. stillgar

stillgar User

Oyunun neredeyse her yerinde hata var. Görevler, uçurum, sezon hepsi merkez ekibin keyfini bekliyor. Yetmezmiş gibi haritalarda gezemeyelim diye etkinlik gemisi çıkartmışsınız. Tek derdiniz 2 paket daha satmak . Tebrikler.

12. Etkinlik demeye bin şahit lazım :)

anonimm ve CARLSBERG bunu beğendi.
  13. warlord343

warlord343 User

bu etkinliğin hiçbir şekilde gelişmekte olan oyuncular için geldiğini düşünmüyorum oyun artık kendini geçindirmeye çalışıyor sadece herkese iyi oyunlar tadı kaçtı.

14. CARLSBERG

CARLSBERG User

menzil bugu yapıyor millet bu sayede onlara vurmuyor yanından geçerken beni yamultuyor gemi hasarı direk bana döndügü için vurmasam dahi

15. Farkettim yanlarında gezerken... Yetenek ağacında menzilin en az 25 puan olması lazım+ kartal gözü o zaman vuramıyor NPC. Şunu kodlayan tiplerin art niyeti neydi acaba? Tabiiki oyuna çok para yatırmamış kişiler etkinlikten faydalanamasın. Para yatırsan da yaranamıyorsun heriflere. Çok yatıracaksın ki oynayasın.

CARLSBERG bunu beğendi.
  16. CARLSBERG

CARLSBERG User

sanırım bırakıcam oyunu yeni başladım 13 levelim p2w oldugunu biliyordum ama bu kadar p2w oldugunu bilmiyordum oyunun maziyi canlandırayım demiştim mazi beni yolmak üzere programlanmış sanırım gereksiz

17. -gececi27-

-gececi27- User

iyi günler etkinlikte ortaya çıkan kırmızı ve yeşil halkalar ne gi avantajı veya dezavantajı var teşekkür ederim

18. JETT_TR

JETT_TR User

arkadaş adam menzil hilesi kulanıyor bunu bi banlayın ya bu adam hem eventlerde hem tılsımlarda hile kulanarak oyunuyor bizi batırıyor şunu bari görün be GLOBAL 7 11/1 .

19. BANLAMAZLAR. PAKET ALIN , SADECE PAKET ALIN. BAKIN HİÇ SORUN KALMAYACAK , HER ŞEYİ İLETİYOLAR , SİZ PAKET ALIN BOŞVERİN :D

•کëwøпτë•, anonimm ve Samet23 bunu beğendi.
  20. JETT_TR

JETT_TR User

kardeş paket almadımda böyle olmaz ya adam da nerden sıkıyor ya. çok gördüm hep foto çekip atacakmıyım .