Elitler Kulübü - Milletler Topluluğu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 3 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_elite_club.jpg

Oyunumuzda yeni yapılacak olan bu etkinlik hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. darbe213

darbe213 User

5 sevye iskarmoz satışı ne zaman

3. iyi günler elit gemiyi çok nadir veriyor hasar alıyorum vermiyor son v uruş yapıyorum yine vermiyor bir sıkıntı olmalı

4. elit seviye gemileri neden etkinlik ile veriliyor çok saçma

5. Vurgun-TR

Vurgun-TR User

tam tamına 18 tane etkinlik gemisi kestim tek başıma fakat tasarım vermedi

6. aynen tüm buflar herşey açık kullandık ne son atış nede darbeden halen alamadım işe gidecez oyun oynuyoruz tasarım alalım diye

7. 1 defa kesince verir ama 100 defa kes vermez.. Şans..

8. ~Goliath~

~Goliath~ User

Şans kardeş nadir olmasının sebebi sık npc atması + taşlarıda fena değil + özel elit club tasarımları , doğal olarak ne kadar sık olursa tasarım ihtimali o kadar düşüyor ama daha ilk gün zaten 8 ine kadar illa 1 tanesini alırsın buldukça vur işte tavsiyem tasarım gözüyle değil ödül gözüyle vur tasarım gelirse gelir gelmesse gelmez sen ödüle odaklan yoksa kafayı sıyırırsın sırf tasarıma odaklanırsan

9. ~Goliath~

~Goliath~ User

Tasarım işi şans arkadaşlar çok sık atıyor çünkü %1 se zaten tasarım ihtimali 100 npc de 1 tasarım onuda kim denk getirebilirse sonuçta herkes bu tasarımların peşinde ve tasarım için düşük bir yüzde verilmiş sanırım yoksa özel elit tasarımı olmazlardı zaten her etkinliğin teması farklı

10. tek çözüm noktası var verene kadar vurmak gelen ödüllerde fena degil

11. 3. Kesmede geldi tasarım şansınız olması lazım

12. Aynen o konuda haklısın bende sonunda aldım gece 12 buçukta ilk 30dayım sıralamada anca alabildim

13. Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar 12 30da aldım gece tasarımı taşları hakkında bilgim var zaten şimdi sıra 2.sinde

14. **hakant**

**hakant** User

yapmamız gereken herhangi bir şey var mı tasarımı almak için? Gülle değişikliği, buff kullanımı veya herhangi bir şey? 20 kere tek başıma vurmuşumdur hala yok hala yok

15. **hakant**

**hakant** User

herhangi ekstra bir şey yaptın mı acaba? en az 20 kere tek başıma kestim alamadım tasarımı hala. Yağmacı ile vuruyorum

16. Şansa verdi dostum valla bilmiyorum bildiğimiz kana susamıştığı açtım sıktım

**hakant** bunu beğendi.
  17. zamazunga

zamazunga User

arkadaşım etkinlik sandıkları hala havai fişek güllesi veriyor farkındamısınız. kasacağız itemlerin oranı büyük miktarda düşüyor ne zaman ilgileneceksiniz

18. BIRAKTI

BIRAKTI User

Tamamen şans ben 3 sistemi kestiğimde aldım dahada hiç kesmedim milletin şansını kırmayım diye

19. İlker00

İlker00 User

beyler ben ikisini de aldım baya zor çıkıyor ama

20. **hakant**

**hakant** User

Arkadaşlar gerçekten 2 gündür en az 35-40 gemi batırdım hala sonuç yok. Farklı bir şey yapmamız gerekiyorsa söyleyin lütfen. Onlarca gemi vurdum yağmacı ile görevlerin hepsi tamam. Ne 28, ne 29 tasarımları düşmüyor. Ne yapmamız gerekiyor?