Elitler Kulübü - Al Mahareen Etkinliği 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 7 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. arkadaşlar bu egelinin önceki mesajlarına bakın yeter adam kuzgun nedir ne işe yarar onu bilmiyor bu para yatırsa ne yatırmasa ne

wgnyrn2023 bunu beğendi.
  2. Pek kimse kalmadı zaten baksana birleştirilen sunuculara mega server ultra mega server en son hepsini birleştirip ultra mega big mega meganın megası diyip etkinlikte 5 kişi ile oynayacaklar

UmuTTR01 bunu beğendi.
  3. Bırakırım diyenler ve bıraktım diyenlerin hepsi bizden çok oynuyor buna emin ol : )

4. Etkinlik sohbetindeyiz oyunla ilgili sor cevapla yoksa git kumda oyna
    1 Etkinliğe 210k gülle harcanıyor tek başına da kesince 30k-35k yulong kazanç kaç gülleyi çık 10k öp şükret
    Ayrı bir sorun indirim paketi almamın hiç bir avantajı kalmamış ne anladım ben hem sınırlı hem inci değil külliyen sorun

UmuTTR01 bunu beğendi.
  5. Kârlı değilse kesmeyeceksin, mesela ihtiyacına göre sistem keseceksin.yulong lazımsa 35 lerde takıl. safanad lazımsa 54lerde takıl. gemisine 1 lira harcamayan gelip burda zarardan bahsetmesin :)

6. globalkorsanlar bunu beğendi.
  7. Anlat anlat heyecanlı oluyor :D sende bloody gibi ağlamaya başladın. :D

8. Görevi alıp mı yaptın öncesinde mi daha önceki etkinliklerde görev yapmadan ödül vermiyordu ben direk görevi yaptığım için bu durumu tam kesinleştiremiyorum teknik hata da olabilir görev aldıktan sonra ödül veriyorsa tamamdır.

UmuTTR01 bunu beğendi.
  9. Yazılarından belli hadi hayırlı işler bol güneşler.

10. Debuff hesapları mümkün mertebede oyun dışında tutuyorlar.

UmuTTR01 bunu beğendi.
  11. Paket satın almada verilmişti chi chi çubukları 25ken satın aldım girememiştim şuan 33 bugün oldum. girebilmek için sınır 34 denildi bana ama 27-28 lvldeyken girdiydim ben harita iyi mi bence çok iyi her sistem gemisi 11-13k inci atıyor eğer inci lazımsa bana çok fazla lazım inci yulong saffanad orki o yüzden etkinlik harici hep chi chide kasıyorum ana gemiye vurmuyorum pek sınırlı chim var level yetene kadar devam

UmuTTR01 bunu beğendi.
  12. *mARİFet*

*mARİFet* User

Ya seafight, bunu da başardın? O kadar rezil, berbat hale geldi ki oyun!
    Oyuncular etkinlik sayfasında etkinlik değil saçmalıklarınızı konuşuyor!
    Sizin yüzünüzden hiç tartışmayacak insanlar birbiriyle tartışıyor!
    * Anlık hatalar çoğaldı, hataların düzeltilme süresi uzadı. Duyurulan saatte gelmeyen npc 4 saat geçti ortalıkta yok.
    * Kronik hatalar artık oyunun bir gereği, özelliği gibi kabul ediliyor ve siz kılınızı kıpırdatmıyorsunuz!
    Mesela:
    * Hala, atlantis dönüşü gemilerin dengesi bozuluyor. Birçok detay var, her seferinde farklı bir hata ile karşılaşabiliyoruz.
    * Geçen etkinlikte marketten ruhla atlantis gemisi aldım. Ruhlar gitti, gemi gelmedi. Markette de artık görünmüyor. Supportla 4/5 defa yazıştık: önce gemi envanterde iyi bak dediler. Sonraki cevapta gemi markette, almamışsın ki dediler. O zaman dedim ki, envanterde sadece 4 tasarım görebiliyorum. Diğerleri görünmüyor. Gemime girip bakın dedim. Başka tür bir hata olabilir dedim. Cevaben bir önceki metnin benzeri geldi. Ben de saldım. Çünkü devam etsem ağırlaştırılmış ömür boyu BAN alırım diye korktum.
    * Kronik sorunları buraya yazmadım. Görevler, itemler, asker değişimlerinde topların yansımaması, kale yetenek değişimlerinde özelliklerin hemen yansımaması ... gibi onlarca detay var.
    Sonuçta bu oyunu 14 senedir oynuyorum. Devam edeceğim. Gerçekten bırakana büyük saygı duyarım. Forumda değil ama başka platformlarda oyunu hep birlikte (en azından bir hafta, bir ay, iki ay ... gibi) bırakma gibi bir tavır eylemi olursa gönülden destek olurum, desteklerim.
    * Farklı görüşte olan arkadaşların birbirlerine karşı hemen küçümseyici, hakaretvari tarzları oyun hatalarından daha kötü. İçeriğine bile bakmadan bu tarz durumlarda ilk alay edeni/ dalga geçeni/ hakaret edeni suçlu sayarım. ;)

inançbey ve globalkorsanlar bunu beğendi.
  13. Haklısın ve bu oyuna yeni oyuncu eklenmeyecek gün geçtikçe durum daha da kötüye gidiyor. etkinliğin 3.gününü bekliyorum

UmuTTR01 bunu beğendi.
  14. *mARİFet*

*mARİFet* User

Yeni oyuncu gelir mi, ben de çok şüpheliyim. Savaş beceremediğimden (tr3 ü de bu yüzden bıraktım) pve serverde oynuyorum. Şu an pvp serverde gemi açıp geliştirmek mümkün değil gibi. 200k para ve en az 1 sene ister. Ayrıca gemine iki ay giremesen çöpe dönüyor gemi. Durum böyle olunca gemiler el değiştirip duruyor :)

globalkorsanlar bunu beğendi.
  15. birkere girmiştim inci lazım dehil harıtalarda kasabiliyorumda benim isabet taş lazım benimki biraz düşük 16.5 acaba ödüllerinde ne veriyor ana gemi kesilincemi veriyor 21 isabet taşı yoksa şansamı ben cözemedim

16. para basanlara veriyor tasarım dünden buyana kesiyorum sikkeyle, çubuk veriyor nasıl bir şansmış arkadaş hiçmi düşmez ;) boşa gülle atıyoz

17. Anlamadığım şey neden 9 Mart günü etkinliğin gemileri ekleniyor tsunami golemi toprak golemi bu kadar çok değerli bir sistem gemisi mi yani etkinliğin son iki gününe yayıyorsunuz anlam verebilmiş değilim şuan etkinlikte 1.nin puanı 700 ne kadar çok sevilen bir etkinlik olduysa kapış kapış millet kesiyor o derece güzel şahane muhteşem :D

UmuTTR01 bunu beğendi.
  18. çAğRı

çAğRı User

Etkinlik doğum günü etkinliğinden 1 gün öncesine kadar uzatılmalı. Sepete aqua cephanesi eklenmeli. Tasarım alma şansı arttırılmalı.

19. [​IMG]

Seviye 34 için sadece aldığım darbe sayısı 85 olmasına rağmen tasarım yok, son atışları da saymıyorum. Nasıl bir etkinlik bu gemi kazanma şansı milyonda bir mi?

20. sansar6161

sansar6161 User

Saatlerdir tasarım alamıyorum bu durum beni bir hayli beni üzüyor. Bu kadar olumsuz bir algoritmaya sahip değildi oyun. Hani Oyuncunun tasarım alma ihtimallerini arttırın o kadar heves ettiğimiz oyunu işyerlerimiz kendimize ait olmasa pc den oynayamayacağız. Bizim dışımızdaki insanlar peki ya durumlar nasıl daha da bir olumsuz.