Elit Puan Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ☾☆●łM●ŁΞGΞЛÐ●☾☆ZHR tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Reese

Reese User

Merhaba,

Cevaplamaya ilk sorunuzdan başlayalım;

1- Amiral toplarını pazar yerinin elit ögeler kısmında belirli gün ve saatlerde bulabilirsiniz, başlangıç kitlerinde 50 amiral topu ve 100,000 buz yanığı güllesini 26 ₺'ye satın alabilirsiniz, hazine sandıklarından ve belirli etkinliklerdeki zıpkınla vurulan canavarları vurarak kazanabilirsiniz, en son olarakta lig sıralamanıza bağlı olarak gelen rakiplerin paraları ile ittifak salonundan alım gerçekleştirebilirsiniz.

2- Iskarmoz ve sandalları belirli günlerde satışa çıkan paketlerde satın alabilirsiniz.

3- Evet bahsettiğiniz gibi elit puan kazanımınız %10 artacaktır.

4- İndirim paketi aldığınız takdirde, top yerleri ve genişletmelerde indirime sahip olmazsınız.

Saygılarımla.
    İyi Oyunlar.

2. saudade_tr

saudade_tr User

verdiğiniz cevaplar için öncelike teşekkür ederim, 3. cevabınızı irdeleyelim lütfen, amiral topu ile oyuk sıkarken ki elit puan kazanımına etki ediyor mu ? %10luk elit puan taşı ? emin olmam lazım ona göre planlarım var :)

3. heaty

heaty User

Ep taşı oyuk kullanımına etki ediyormu şimdi ?

4. saudade_tr

saudade_tr User

merakla bende bekliyorum cevabı :S ediyorsa alacam hemen :D

5. AlınTeri

AlınTeri User

Ep taşı amiral topu takılı iken oyukla kazandığınız ep yi yüzde %10 oranında arttırır.

6. saudade_tr

saudade_tr User

Güncel*

7. Ne kadar elit puan kazanırsan ona %10 eklinecektir bunun oyuk elit güllesi olmaz orda önemli olan gemiyej ep gelip gelmemesi sistem epi yakalayıp onun üzerine sayıyor %10 fazlasını

8. saudade_tr

saudade_tr User

bu cevabı perşembeden bu yana vermeyen FM ler ve başındaki adminler utansın ! parayla alacaktım o yüzden kesin cevap bekliyordum bende sizin gibi düşündüm ama denedim uğraştım dediğiniz doğru FM lerin yapması gerekeni bizler yapıyoruz.

9. Hayır cevap verilmiş yukarda sorduğun soruları ben bilmiyordum ama yetkili bildiği için cevaplamış ben sadece bunu biliyordum

10. saudade_tr

saudade_tr User

bak bende ne demişim :)

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  11. Bir matematikçinin hali başka tabi :D

12. tekir

tekir User

bu amiral topları hangi ligte satışta oluyordu acaba

13. Reese

Reese User

Merhaba,

Denizanası liginden başlayarak (İlk lig seviyesi) amiral toplarını ittifak salonunda bulabilirsiniz http://prntscr.com/j3pwdw. Kırmızı ile işaretlediğim alanlardaki rakibin parası ögesi "5" adet olduğu takdirde "50" adet amiral topu alabilirsiniz.

Saygılarımla.

14. NePs

NePs User

ayın 15'inden 15'ine lig sistemi ödülleri geliyor. Rakiplerin paraları biriktirme gibi bir şansımız var mı ? bu aydan 4 rakip parası geldi diyelim öbür ayda 1 tane üzerine ekleyip 5 taneye top alabilir miyiz ?

15. Evet alabilirsin.Zaten amaç da o biriktirip birşeyler almak .Ama sana tavsiyem hangi lig marketini beğeniyorsan orda lige yüksel\in ve orda kal .Aksi takdirde lig değiştirince rakip paraları sıfırlanıyor.iyi oyunlar:)

16. Selam,

Rakiplerin parasını istediğiniz zaman kullabilirsiniz.

Saygılarımla.

17. halilq2

halilq2 User

Bir gemimde denizci rütbesini 1milyon 100bin puan isterken diğer gemimde 300 bin civarı istiyor bunun sebebi nedir?

18. Enesç

Enesç User

serverler farklıdır her serverde ayrı hesaplanıyor

19. deniz_4_9

deniz_4_9 User

Denizciye 530k istiyor bende

20. Selam,

Rakiplerinizle aranızda olan fark bir gemide 1 milyon ise sizden 1 milyon ister. Eğer 500.000 ise sizden 500.000 ister. Tamamen rakipleriniz ile aranızda olan puan farkı ile alakalı. Ayrıca unutmayalım ki;

Dikkat:

Rütbeler günde bir kere hesaplandığı için, burada gösterilen değerler tahmini değerlerdir. Gösterilen puana ulaşman rütbeyi garanti etmez! Çünkü diğer oyuncular da bu süre zarfında değişen değerlere sahip oluyorlar.

Saygılarımla.

halilq2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.