Ele Geçirme Hakkında

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve HeLLFoRCe tarafından 5 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HeLLFoRCe

HeLLFoRCe User

Oyunda ele geçirme görevlerinde bi sıkıntı mı var ? görevi alıyorum npc yi ele geçiriyorum ve toplamam gereken nesneyi topluyorum görev vericiye geri dönüyorum fakat hala 0 tane nesne toplamalısın yazıyor. Görevi bir türlü tamamlayamıyorum.

2. HeLLFoRCe

HeLLFoRCe User

Bu arada siz supporta yazın deyip konuyu kilitlemeden hemen sorayım :) Ben ABD doğu sunucusunda oynuyorum ve supporta yazmak benim için biraz karmaşık. Şimdi ben oynadığım serverin dili ingilizce olmasına rağmen supporta Türkçe yazabilir miyim ? Eğer hayır ise ikinci sorum Türkiye serverine girip oradan bu sorunu yazsam ABD serverindeki gemimin ID sini de yazsam sorun hallolur mu ? Şimdiden cevabınız için teşekkürler.

3. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında hesabınızın incelenebilmesi için, bağlı bulunduğunuz destek(support) ekibi ile ingilizce olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.