El Dorado

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve .〤CÝPRÙŠ〤. tarafından 30 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yeni yeteneklerdeki El Dorado yeteneğiyle pırıltı ve sandık haritasına geçerken yavaş tasarımda olduğumu farkedip hızlı tasarımımı alıp girmek amacıyla iptale basmama rağmen süre sanki girmiş gibi işlemeye devam edip bitti ve bu yeteneği kullanamadım bu hata kısa zamanda düzeltilir umarım...

2. hu hu ben kime yazdım acaba ? kontrol mu edemediniz notlarınıza mı ekleyemediniz... bildirin şu hatayı

3. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bunun bir hata olmadığı bilgisi gelmiştir.

Saygılarımla.

4. Kusura bakmayın o zaman hata değilse de bir an önce düzeltilsin göz göre göre kazanılmış hakkı çalıyorsunuz, özel haritaya girmeyi iptal edince harita mı gidiyor elimizden ? yoksa çıkışı iptal edince bir daha oyundan çıkılamıyor mu ? bu nasıl bir saçmalıktır kazanılmış hakkı alıyorsunuz hukuki yönünden de bakılsın nasıl ki ''aman türkiye serveri oyuncularna tahmin etkinliğinden ödülü veremeyiz hukuğa aykırı'' dediğiniz gibi...

5. Selam
    "Aktif edilen bir yeteneği durdurmak mümkün olmadığı için." Bonus harita veyatta oyundan çıkış iptal edilebilir fakat kullanmaya başladığınız yeteneği durduramazsınız. Bu bir teknik sorun değil.

6. ben sandık gemisiyle başlattım ama özel haritaya girmedi bu bir sorun dur. iletin lütfen. sure başladı ve bitti özel haritayı gormek bile nasip olmadı. sorun yok deyip geçmeyin.

7. öncellikle yetkili gibi niye yazıyorsun? alıntıysa da alıntı yaz... yeteneğin aktif olması için o haritaya girmiş olmak gerekli, ha derseniz ki 1 kere tıklayınca yetenek aktifleşiyor normal haritadan 1 tane bile sandık açılsa ödülün yüksek gelmesi gerekli o süre içince ama ödül yine ayni geliyor demekki burda bir hata var.

8. Dostum sen kime ne anlatıyorsun ki? Bazıları sırf yorum olsun diye bilip bilmeden yazarlar, Senin konuya değinecek olursak, Sorun Bizlerde Seafight'da Sorun olmaz.. ''Hata olmadığı bilgisi gelir'' hep Yani Hata da Bizde, Bu oyunda Seafight'da Sorun ve Hata Olmaz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ekim 2018
  9. Yetkili gibi yazmıyorum olması gerektiği gibi yazıyorum mantıken düşününce de aktif eden bir yeteneği durduramazsınız dilersen supporta da yazabilirsin farklı cevap almazsın.

10. diğer yetenekler için uygulama doğru, sonuçta 8 saniye 10 saniye her neyse o kadar süreliğine aktif ediliyor tıklanınca geri alınamaması normal fakat küçük sandık haritasına ışınlanmak için geri sayım süresinde ben saldırıya uğrarsam ya da o an acıl bir durumdan dolayı iptale basarsam hakkımı sonuçta kullanmamış olduğumdan tekrar uygun olduğumda girebilmeliyim sonuçta 100 canavar kolay kesilmiyor artık maşşallah hepsi gerçek anlamda canavar gibi, benim için saatlerce canavar kesmek binden fazla 500 lük zıpkın israfı demek hakkım elimden alındığında... kaldı ki 1100küsur vuruyor benim gemi yeni başlayan arkadaşlarında allah yardımcısı olsun ne diyim... bir de konu açmıştım Spectare tasarımı ilk çıktığı zamanki gibi sandıklara konulması için destek olursanız sevinirim...

TiryakiHasan bunu beğendi.
  11. diğer yetenekler için uygulama doğru, sonuçta 8 saniye 10 saniye her neyse o kadar süreliğine aktif ediliyor tıklanınca geri alınamaması normal fakat küçük sandık haritasına ışınlanmak için geri sayım süresinde ben saldırıya uğrarsam ya da o an acıl bir durumdan dolayı iptale basarsam hakkımı sonuçta kullanmamış olduğumdan tekrar uygun olduğumda girebilmeliyim sonuçta 100 canavar kolay kesilmiyor artık maşşallah hepsi gerçek anlamda canavar gibi, benim için saatlerce canavar kesmek binden fazla 500 lük zıpkın israfı demek hakkım elimden alındığında... kaldı ki 1100küsur vuruyor benim gemi yeni başlayan arkadaşlarında allah yardımcısı olsun ne diyim... bir de konu açmıştım Spectare tasarımı ilk çıktığı zamanki gibi sandıklara konulması için destek olursanız sevinirim...

TiryakiHasan bunu beğendi.
  12. yumi

yumi User

aslında tıkladığınızda değilde haritaya girildiği anda süre başlasa ve aktif olsa sorun çözüiür. tıkladınız 5 sn sonra haritaya girecek ve aktif olma başlayacak. hariataya giremeden aktif olmayacak.

Elram bunu beğendi.
  13. ρѕм

ρѕм User

Özel yeteneğe yanlışlıkla tıklamış bulundum ancak haritaya girmediğim halde kullanmış saydı ve üstüne süresi bitince beni başka bir mapa ışınladı bu sorunun düzeltilmesini istemekteyim.Hem yetenek gitmesin hemde saçma şekilde ışınlamasın lütfen.