Ejderhanın Yükselişi Etkinliği - (Doğum Günü Etkinliği)

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 14 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhabalar,

Haklı isyanınızı anlıyorum. Bu etkinliğin eski haline gelmesi adına gerekli geribildirim yapıldı, hatta birtek bizim takım değil, bütün forumlar ve destek ekipleri gerek discord patladı. Bütün adminler baskı kırmaya çalışıyor şuanda, tabiki son söz yine onların. Bizim çabamız ise son sözün oyuncuda olması...

Saygılarımla.

2. -LegenD-

Merhabalar,

Aşağıda mesajlarda belirttiğim gibi. Geribildirim yapıldı. Son söz yönetimin.

Saygılarımla.

3. Bu oyunu bırakın bıraktırın bin lira verip siğma alıyorsun çart çurt paket alıyorsun paranla rezil oluyorsun bundan çok daha iyi olan oyun Darkorbit battı giti oyunu oynayan belli bi kadroları var onlarda yabancı çoğu şey onların isteğine göre şekilleniyor hesap satışı sözde yasak girin mega servere çoğu güçlü yabancı oyuncunun Id numarası ne hikmetse Tr en iyisi bırakın yada para harcamayın sadece stres olursunuz

4. kexal

kexal User

şahsen ben darkorbiti bırakıp buraya gelmiştim şuan görüyorum ki darkorbit ne kadar da iyimiş en azından orada önce paket sattırıp sonra günde 3/4 saat oynayan birinin 9 senede anca yapabileceği bir etkinliği 15 güne sığdırmıyorlar :D

neyse her şeyi geçtim arkadaş etkinlik puanını nasıl toplucaz görevler anca 1k 1k veriyor her görevi yaptım artık görev de bitti nedir bu durum ??
    varsa gizli görev söyleyin işte nasıl yapılıyor hepimiz işinde gücünde adamlarız oturup birde aa görev neymiş ki deyip aramakla uğraşamayız ??

5. Full gemim olmasına rağmen sadece pazardaki tasarım için günde 9. 10 saat oynamak lazım bu ne saçmalık günde 2 saat oynayan adam hiç bişı kasamaz bu etkinlikte kusura bakmayın da çoğu insan günde 8. 9 saat oyun başında kalacak kadar asalak değil

*SILAHSOR* bunu beğendi.
  6. ATEŞ

ATEŞ User

efendim merhaba iyi akşamlar. aynı problemi bende yaşamaktayım enkaz diğer oyuncular sebebiyle düşünerek gece kimselerin olmadığı saatlerde kum basarak aramaktayım harici zar zor buluncada ortalama 120 130 enkazda 1 top veriyor oda çok bıktırıyor hani biraz bayaa etkinliğin istediği ruhlar gibi zor olmamış mı top ihtimali ilk gün kasan kastı geri kalan öylece kaldı :)

BH6161 bunu beğendi.
  7. Poria tohumlarını nereden bulacağız ? Atlantiste ,3 adet Derin Deniz Enkazı öldür görevinde istiyor ama , epeyce kestim yine de alamadım.

BH6161 bunu beğendi.
  8. KILIÇ

KILIÇ User

Selamlar

Enkaz kesmeye devam ordan çıkacak farklı haritalara'da uğra. :)

35.shadow.17 bunu beğendi.
  9. blackgo31

blackgo31 User

ben drakirden gelen orikalkum ödüllerine göre daha iyi kasılabilmek için denizaltı ıtemleri içeren paket satın aldım
    aldıktan 2 saat sonra ödüller kalktı şuan yapmış olduğunuz düzenleme ile paket satın alan oyunculara bir daha paket satın almayın diyorsunuz ben bundan sonra 1 tl bile bu oyuna para yatırmam ve benim gibi düşünen çok oyuncu olduğuna eminim

10. blackgo31

blackgo31 User

yazmayı unutmuşum aşağıdaki son satıra dikkat ein lütfen son atışı yapan oyuncu ne kazanacak yazıyor iyi okuyup ona göre düzenleme yapın
    Drakir Savaşçısı (Atlantis)
    Verdiğiniz hasara bağlı olarak TP ile ödüllendirilirsiniz. 1’den fazla etkinlik puanınız varsa İnci, Taç, Yulong, Safanad Sikkesi, Etkinlik puanı, Orikalkum, Kabuk Kırıcı Torpido veya Kurutulmuş Kum Çiçeği kazanma şansına sahip olursunuz.
    En Fazla Hasar veren ve 1’den fazla etkinlik puanına sahip olan oyuncu, Kurutulmuş Kum Çiçekleri veya Orikalkum ile ödüllendirilir.

11. -LegenD-

Merhabalar,

Bize ne geliyorsa biz onu paylaşıyoruz. Ne eksik ne fazla.

Saygılarımla.

12. -LegenD-

Merhabalar,

Ben daha önceki mesajımda haklı olduğunuzu söyledim. Umarım düzeltilir.

Saygılarımla.

13. ÇaRŞı32

ÇaRŞı32 User

Sayın adminler sözüm sizi kapsamıyor zira sizde oyuncusunuz, elçiye zeval olmaz bizim yazdıklarımızı sizler iletiyorsunuz. Neden her etkinlikte ilk gelen özellikler kasıtlı bir şekilde oyuncunun yararına olan şeylere müdahale edilip ortadan kaldırılıyor yada azaltılıyor. Herkese boş paketleri sigma yararı diye çektirdiler orikalkum dediler kasıyoruz ancak müdahale edilip azaltıldı madem etkinlikte bir şey yapamayacağız ne diye paketleri çektiriyorsunuz, müdahale edip birşeyleri azaltıyorsunuz bu etkinlik için değil gelecek etkinlikler için de aynı şeyi yapacaklarından eminim. Birde paketler vs gereğinden çok çok şey istiyor binlerce plato vs. ben onu kasacak zamanı nasıl bulacağım yıllarca burada insanlara bot bot diye atıp tutuldu ancak ben bot kullanan oyunculara hak vermeye başlıyorum insanları zorunlu olarak buna itiyorlar yada bol bol para harcayacaksın diyorlar başka bir yolu gözükmüyor, yada oyuncu kaybederek kendi başlarına kalacaklar sonunda.

*SILAHSOR* ve watch4em™ bunu beğendi.
  14. Biletleri pazar yeri dışında nereden elde edebiliriz

15. RessamSF1

RessamSF1 User

grup haritası nereden giriliyor bilen varmı

16. Merhaba,

Mevcut etkinlikle ilgili bir kaç sorum var yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum;

Ejderha bölgesi görevlerinde eşyaları toplayın 0/400 yazan kısımda ışık yayan ruh istiyor fakat henüz hiç bir etkinlik NPC'sinden ışık yayan ruh alamadım, nereden toplamamız gerekiyor ?

Yine ejderha bölgesi görevlerinde Hasar etkinliği NPC'leri yazan kısımda 0/20.000.000 Lekelenmiş Draconis'e hasar verilmesi isteniyor, bu NPC haritalarda dolaşan Draconis yani bir çeşit ejderha görünümlü NPC midir? Eğer o ise verdiğim hasar sisteme işlenmiyor, çözümü nedir ?

17. RessamSF1

RessamSF1 User

ışık yayan ruhlar mini oyunlardan veriyor.
    lekelenmiş draconis boss oluyor ortalıkta gezen draconis değil kral.

18. yaw bana aslan siperi dayanmıyor arkadaş hayvan gibi 1 saatte 10k gidiyor
    Bir tsunami keserken 15-20 etkinlik npcsi kitleniyor kalıyor yaw
    15m mojoya attım 40k geldi
    Bir de darkorbitte indirimler mojoda da geçerli aynı oyun yöneticileri bunu neden ayırmışlar ben şuan aldığım indirim paketlerin bir avantajını göremiyorum

Son düzenlenen: 16 Mart 2024
  19. 18 yıllık doğum günü etkinliklerinden en kötü içeriğe sahip olabilir.

*SILAHSOR* bunu beğendi.
  20. Etkinliğin bilmem kaçıncı günü ve ben hala buff ögesi almamışım :D