Ejderhanın Yükselişi Etkinliği - (Doğum Günü Etkinliği)

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 14 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Şuan sadece kaçınma olan buffu aldım daha da biriktiremedim tsunami hoşuma gidiyor ama o da etkinlikle ilgili bir şey atmıyor

-Hica- bunu beğendi.
  2. doki125

doki125 User

Adamlar orikalkumu kaldırmış drakir savaşçılarından yıkıcılarda nadiren veriyor nerde bizim sigma paketlerin buffları şaka gibiler ya her güncellemede daha kötü yapmayı başarıyorlar 400 orikalkum veren yıkıcı şuan 44 orikalkum veriyor oda ara sıra

-Hica- bunu beğendi.
  3. doki125

doki125 User

bizimle dalga geçiyorlarsa direk söylesinler bizde adam yerine koyulup koyulmadığımızı bilelim sigma paketlerini saataarken iyi iş buff vermeye gelince ortada yoklar etkinliği yöneten ve ayarlayan herkeze burdan selamlarımı iletiyorum saygılar

globalkorsanlar bunu beğendi.
  4. Pazar fiyatları ve Orikalkum ödülleri için güncelleme gelmesi gerekiyor birer sıfır atılsın her satılan oyun öğesinden, ilk gğn gerçekten yanlış yazılmış fiyatlar diye düşündüm :)

5. Tam da bundan bahsediyorum ben de %100 orki %50 yulong %50 safanad ganimet artışı var sözde anlantiste 12k orki kastım şimdi musluğu kapattılar kısmadılar ha kapattılar

6. WayOut

WayOut User

Şimdi de Orikalkuma taş koyulmuş yok arkadaş müstehak size botçularla uğraşın durun bol bol.

7. Şu bot olayını artık anlamanız gerekiyor adım gibi biliyorum botun ucu da bu yönetimden çıkıyor Trdeki değil Almanyadaki yöneticiler

BH6161 bunu beğendi.
  8. doki125

doki125 User

Bunlar yüzünden orucumu zedeledim etmediğim laf kalmadı sırf banlamamak için buraya yazmıyorum yoksa varya hiç bir değerlerini bırakmicam oruçlu olmasam bu kadar olmaz gerçekten her yamada bir kriz dün inciyle cephane alanlar bu saate kadar kastı şimdi biz onların %100 daha az ödülüyle kasmaya çalışıcaz ... yerine koyuyorlar bizi resmen

Barbarossa_03 bunu beğendi.
  9. doki125

doki125 User

yama çalışmalarında da biraz azaltık yazmışlar güya biraz azaltılmış hali buysa orikalkum yerine inci veriyor atlantisteki drakir yıkıcısı hahahah

10. doki125

doki125 User

daha fazla dayanamayıp alt+F4 attım burdan etkinlik kasanlara şimdiden kolay gelsin diyorum

Barbarossa_03 bunu beğendi.
  11. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhabalar,

İlettim.

Saygılarımla.

12. 2 sene olacak nerdeyse adamlar botta sıralama etkinlik bp kasıyorlar bu oyunda gerçek anlamda adaletin hiçbir zaman sağlanacağına zerre kadar inanmıyorum. çünkü oyunu oynayan oyuncular dünya kadar konu açıp yazıyorlar neymiş yok sistem yakalayacakmış yok şu olacakmış yok bu olacakmış etkinlik yapılıyor top koyarlar yanlışlık oldu çekelim geri gülle ucuz yama yapalım sandık ucuz yama yapalım bir şeyide başlamadan adam gibi kontrol edipde başladığı gibi bitse olmazmı ben kendi adıma bir saat iki saat oyun oynamaya çalışıyorum onuda zehir ettiniz elinize emeğinize sağlık. allahtan oyuna kuruş para vermiyorum yoksa burada insan parasıyla bile rezil olacak duruma düşürüyorlar.[/QUOTE]

13. RessamSF1

RessamSF1 User

Şu mini oyunlarda nasıl en üst ödülü alacağız bilen varmı yada bi video felan varmı yutubda :) hepsinde idare eder ödülünü aldık ışık yayan nasıl kasacaz ya huu

-yanan mini oyununda her npc ye 1 defa vurdum kendi kendine ölüyorlar zaten ve 11.dalgayı 10sn kala bitirdim.

Son düzenlenen: 15 Mart 2024
  14. 100 ışık yayan ruh için 200 bin yulong 5 bin tane salon sikkesi10 bin tane safanat 20 bin pilato sikkesi nasıl toplucaz yazık yav biraz viçdan bukadar ırkcı olmayın bide görevi tamamlamak için 400 tane isteniyor bu nasıl bir sistem seafight bu görevleri yapamayalım diyemi cıkardı benim zaten bunları kasabilecek bi gemim olsa zaten etkinlikle uhraşmam uğraşılsın diye bukadar mağduriyet yaratılıyor maksat oyunda kalınsın oyun oynansın ama karşılıhını kimse alamasınlar diye yine rezillik üstüne yapılmış bi etkinlik seafight oyuncu kazanması için değil oyuncunun oyunu bırakması için gene bi etkinlik yapmış bizlerin zaten kaybedek bişeyi yok kaybeden oyuncular değilde kaybeden seafight olur doymuş bi insan ac bi insanın halinden anlamaz saygılar

thunderbird35 ve -Hica- bunu beğendi.
  15. 4442244

4442244 User

dogum gunu etkınlıgı sıkıcı olmamalı eglencelı olmalı verecegı hedıyeyı yenı baslayan oyuncu arkadaslar da alabılmelı bu sartlarda en fazla bır elın parmakların sayısı kadar oyuncu faydalanırmı bılmıyorum oyuncuları oyunu oynaması ıcın fırsatlar sunacagına oynamaması ıcın ne gerekıyorsa yapılmıs bunu yetkılı arkadaslar degerlendırerek en kısa surede yanlısdan donulmesını saglarsanız sevınırız sorumlu ve yetkılı arkadaslara duyrulur

16. blackgo31

blackgo31 User

paket satışlarında hiç sıkıntı olmuyor fakat oyun içi ödüllerde sıkıntı oluyor neden acaba hemde yıldönümünde
    enkazlardan 4 seviye derebeyi topu çıkıyordu şimdi çıkmıyor
    drakirler orikalkum veriyordu şimdi vermiyor
    abuk sabuk iş yapılıyor cephaneler bile yeni düzeldi bu sefer ödüller gitti
    yapamıyorsanız beceremiyorsanız bırakın gidin

17. @-LegenD- ricamız olursa birde şu enkaz top durumunu yukarıya bi bildirme ulaştırma ihtimaliniz olabilirmi gelen yeni yamayla birlikte enkaz sayısı aşırı azalmış bulamıyoruz ve top çıkmıyor toplarmı kaldırıldı hani etkinlikte birşey kasamıyoruz artık öyleyken en azından top kasmaya calısıyorduk

thunderbird35 bunu beğendi.
  18. GROSVATER

GROSVATER User

oyukla sıkacan

19. GROSVATER

GROSVATER User

2024-03-16 00:29:22
    76 x Solon Sikkesi aldın.
    603715 x Taçlar aldın.
    1000 x Konfeti cephanesi aldın.
    1000 x Konfeti cephanesi aldın.
    3765905 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    Masumların Yok Edicisi adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    Sayın adminler saatlerce ugrasıyoruz ve sonuc acıklama da konfeti cephanesi hem hasar hemde son atış için yedek ödül yazıyor.
    Yani yanlış anlamıyorsam asıl ödüllerden tasarımı veya porla tohumunu almıssan konfeti cephanesi veriyor ama ne hikmetse bunların hiç biri gelmeden yedek ödül veriliyor . Konuyu iletirseniz sevinirim tabi olan bizim tasarıma oldu

globalkorsanlar bunu beğendi.
  20. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhabalar,

Aslında gelen yama ile azalmadı. Oyuncuların bir bölümü aşağıda Atlantis bölümünde oynuyordu, oradaki ödüller yama ile azalınca yukarı çıkıp oynamaya başladı ve dolayısı ile enkaz bulmanız güç hale geldi. Fakat ben tabiki sizin isteğiniz üzerine ileteceğim.

Saygılarımla.