Düşük Gemiler İçin İnci Kasma Yöntemi Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve *-ҚöŤüŁƐ尺ɪЛ_ƐFƐЛÐɪらɪ tarafından 13 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bir günün belli saatlerinde enkazlar çıksın o enkazlardan da sadece inci alalım.

Veya haftanın belli 1 gününde sadece yukarda dediğim etkinlik olsun sadece enkaz vurup inci kasalım.

Bu öneri yüksek ve gemisi güçlü gemiler için zaman kaybı ama aşşağı düşük gemiler için çok iyi olacaktır oynama istekleri yerine gelecektir.

Bir günün belli saatlerinde enkazlar çıksın o enkazlardan da sadece inci alalım.

Veya haftanın belli 1 gününde sadece yukarda dediğim etkinlik olsun sadece enkaz vurup inci kasalım.

Bu öneri yüksek ve gemisi güçlü gemiler için zaman kaybı ama aşşağı düşük gemiler için çok iyi olacaktır oynama istekleri yerine gelecektir.

Fikir havuzu bölümüne açmıştım konuyu buraya da açiyim dedim daha çok insan görsün diye.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Haziran 2018
  2. Selam,

Konunuz uygun bölüme taşınıp bir önceki konunuz ile birleştirildi. Birkez açtığınız bir konuyu birdaha açmanıza gerek yok. Anlıyorum mesajınızı herkez görsün istediniz. Şuan yazdığınız platform zaten tüm oyuncuların ziyaret ettiği yerdir. Mesajınızı forumu takip eden herkesin göreceğinden eminim.

Saygılarımla.