Dünya Haritasının Yeniden Düzenlenmesi - En Sevdiğiniz Haritalarınızı Seçin

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangi harita dizaynı oyunda kalmalı?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2018.
  1. 11/1

oy sayısı 62
    49,6%
  2. 11/2

oy sayısı 33
    26,4%
  3. 12/1

oy sayısı 38
    30,4%
  4. 12/2

oy sayısı 61
    48,8%
  5. 13/1

oy sayısı 64
    51,2%
  6. 13/2

oy sayısı 32
    25,6%
  7. 14/1

oy sayısı 43
    34,4%
  8. 14/2

oy sayısı 36
    28,8%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar

Bir süre önce duyurulduğu gibi, daha büyük bir güncellemenin bir parçası olarak birkaç haritayı azaltacağız. Seafight'daki farklı alanlarla ilgili bazı anketler yapacağız ve işte üçüncü olanı. :)

Aşağıda ikinci bölgedeki mevcut haritalara genel bir bakışı görebilirsiniz - tropikal haritalar:

Bu alandaki oylarınızda en fazla puana sahip olan 5 harita oyunda kalacaktır. Bu yüzden lütfen dikkatle seç!

Tüm oylarınızı toplayacağız ve yeni Seafight dünyasında kalacak haritalar hakkındaki isteklerinize dayanarak karar vereceğiz.

Not: Haritalar hakkındaki bu anket, yalnızca farklı haritaların tasarımlarıyla ilgilidir.

Seafight Ekibiniz.

*KOMODOR* ve suskun.56 bunu beğendi.
  2. *KOMODOR*

*KOMODOR* User

Tabikide 11-1 :)

3. *MV1*

*MV1* User

11/1
    13/1
    14/1

*zom*bi*es* bunu beğendi.
  4. Haritaları düzenlemek yerine serverleri birleşdirseniz daha zevkli olmazmı oyun.. 2 Tane yabancı server ile birleşdirin bakın nasıl olıyor oyun....

5. Hemde dil geliştiririz :D

6. 11 VE 12 HARİTALARI TEK HARİTAYA DÜŞSÜN BENCE

7. ilk birleşme zamanında rusya ile birleştirecektiler sonra rusya ismememiş :D

8. sonikaz

sonikaz User

Haksız rekabet yaratabilir.Kur farkından dolayı bir çok oyuncu paketleri alamazken yabancı oyuncuların bu paketleri alma olasılığı daha fazla olur.Bu da oyuncular arasındaki rekabeti etkiliyecektir.

9. aynen oyle katılıyorum sana bızım ucuk gelen fıyatlar onlara az gelebılecegınden dolayı oyuncular arası denge bozulur gercı suanda cok ıyı bır denge yok ama neyse :)

HaYaLiMLeYaŞa-banlym bunu beğendi.
  10. Ruslarla olursa sorun olmaz zira para birimleri bize göre bile değersiz onlarda döviz kur farkı daha fazla :) Onlara oranla daha avantajlı oluruz

11. Ama sonuçta bu seferde onlara karşı adaletsizlik olucak bide bu kısmı var işin :)

12. Globallerde oynayanlar nasıl oynuyor acaba_?? her Milletten insan var.. zamanında hesabı burdan acdık kaldık buralarda.. Global serwerlerınde arkadaşınız varsa gidin bakın ts lerine bi nasılm oynuyolorlar kımler var ys lerınde..

13. :) Şu oyunda karşı tarafı düşünen pek oyuncu görmedim ama seafight orta ayarı bulur iki ülke içinde ortak kur belirleyebilir böylece eşitlenmiş olurlar

14. sonikaz

sonikaz User

Daha önce serverlarında oynamadım ancak tslerinde bulunmuştum.Orada bir çok millet var elbette o şekildede oynanabilir ancak ben fikrimi belirttim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.