Dünya Haritasının Yeniden Düzenlenmesi - En Sevdiğiniz Haritalarınızı Seçin

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangi harita dizaynı oyunda kalmalı?

Anketin kapanma tarihi 12 Ekim 2017.
  1. 3/1

oy sayısı 46
    47,4%
  2. 3/2

oy sayısı 22
    22,7%
  3. 3/3

oy sayısı 15
    15,5%
  4. 3/4

oy sayısı 28
    28,9%
  5. 4/1

oy sayısı 34
    35,1%
  6. 4/2

oy sayısı 18
    18,6%
  7. 4/3

oy sayısı 44
    45,4%
  8. 5/1

oy sayısı 31
    32,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar

Seafight Ekibiniz.

2. Kenarında ada bulunan haritalar kesinlikle kalmalı. Zaten oyunda taktik kullanımı sıfıra yakın.

Sadece anket soruları olarak cevap vermeyeyim,
    6-1, 8-1, 10-3 kesinlikle kalmalı.

Hatta ve hatta boyutları arttırılmalı (çeşitlilik kazandırılabilir) ve 25-1 ile 27-1 gibi olmalıdır. Bu konuda da fikir alınacak ise oyunculardan, dediğimi değerlendirebilirsiniz.

Oyumu da 6-1 e verdim.

3. atlas42

atlas42 User

Ben de haritalarda kara parçalarının az olması taraftarıyım amma 5 1 in de ne bileyim sanki ayrı bir yeri var. Herhalde limana geçiş haritası olmasından ötürüdür.

4. tipebakyaa

tipebakyaa User

harıtaların sayısı düşürülmeli sanki adam cok gibi arttırdılar harıtaları savaşcak adam yok en az 15/20 harita olması lazım

5. harita sayısı önemli değil ki aa dan başlayıp ch bitene kadar örnek AA dan yine başlar 4 harita büyüklüğünde ZZ ya kadar çok büyük haritalar olur büyük haritanın köşe başlarına 1 er tane ada koyarsın 4 ada olur al sana ada al sana savaş :D cruzz projeleri çok yeter ki sen iste bigpatron :)

6. atlas42

atlas42 User

Numune olarak 1 tane çok kara parçalı harita kalabilir diyecektim 5 1 gibi ama anketimiz kapanmış.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.