Drakir Klert Sistem Gemisi ve Mistik Pusula Görev Nesnesi Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve kafa-dımtıs tarafından 22 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlarlar görevlerde drakin klert ele geçirme ve mistik pusula verdi.

1- Mistik pusulayı nerde bulabilirim.
    2- Drakin Klert ele geçirilmiyor ele geçirme tuşu aktif deil sol tarafında kılıç işareti yok.

@Relax

nasıl yapıcam arkadaşlar.

NOT: GEREKLI EKİPMANLAR TAKILI

Son düzenlenen: 22 Temmuz 2018
  2. Selam,

Ele geçirme butonu yok ise, ele geçirme donanımlarınızda sorun var demektir. Geminizde korsan, komutan, pala, zır , silah olup olmadığını kontrol ediniz. Mistik pusula nesneside büyük ihtimal ile ele geçirdiğiniz sistem gemisinden verecektir. Deneyin olmazsa yazın çözüm arayalım. Gerekli ekipmanlar takılı demişsiniz, peki bütün sistem gemilerinde mi kılıç işareti göremiyorsunuz?

Saygılarımla.

3. Ele geçirme görevlisi: 1. seviye komutan
    Korsanlarda: 25 tan deneyimli, 291 tane normal korsan bulunmakta.
    Donanımlarda: 310 Pala,177 ZIRH, TABANCA 108

Oyuna uzun süredir girmiyorum o yüzden son dediğinizden birşey anlamadım drakin klerti ele geçirdiğim zamanmı verecek ?

NOT: Ele geçirme butonu mevcut drakin klert üzerinde kullanamıyorum oyundan çık gir yapayımmı belki bug olmuştur.

4. Kardeşim dediğin npc 2-3-4-5. haritalarda olan gemi yanlışına bakıyor olma korsanların tam ise illaki yanında kılıç işareti vardır.

5. Selam,

Zırh ve tabancanızıda doldurup deneyin lütfen.

Saygılarımla

6. Bu özellik Drakin Arral üzerinde olması gerek varmı ondada gözükmüyorda fulledim herşeyi kler gelmesini bekliyorum.

7. Selam,

Drakir Arrar sistem gmeisini ele geçiremezssiniz.

Saygılarımla.

8. Anladım diğer gemilerde yan taraflarında kılıç işareti ve geçirebiliyorum bakalım klerde olucakmı gelmedi daha.

9. Selam,

Geçirirsiniz. Sıkıntı yok gibi görüküyor.:)

Saygılarımla.

10. senin chat banlı galiba. dün screenshot atarken site verdin o yüzden ban aldın

11. Aynen öyle arkadaşıma hızlıresimden ss atıcaktım @Relax ilgilenebiliyormusun 7 gün ban yedim arkadaşımla konuşamıyorum.

12. Selam,

Sohbet yasaklamaları hakkında sizlere forum üzerinden destek sağlamamız maalesef mümkün değildir. Konu ile alakalı Support(Destek Ekibi)a yazınız.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.