Donmuş Öfke 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kaio6

Kaio6 User

vermiyo ki zaten

2. kış harikalar diyarı kule dikme haritasını ilk cıktığı günden beri oynuyorum kaç yıl oldu hatırlamıyorum ama yıllardır aynı sorun dengesizlik var ; ateş kulesi hava kulesi toprak kule ne secersek seçelim yada 3 farklı kuleyi secip saatr yönünde yer değiştirip her kuleden diksekte 3. bölümün 13. dalgasımı 14. dalgamı tam bilemiyorum18.8 milyon canlı korkunç kar tanesi hem cok hızlılar hemde bir kerede 20 tane birden gemi geliyor ardından hızlı bir şekilde 15 ve 16. dalgalar geliyor harita gemi kaynıyor ve fps sorunu takılmalara neden oluyor sonuç olarak gemileri batıramadığımız gibi haritayı kaybediyoruz degensizlik var oyunu bitiremiyoruz amaç bumu bilemedim

Hopalı.08.zenditsi bunu beğendi.
  3. erşan367

erşan367 User

Daha büyük sorun havayı seçince kule seviyesi 2 ve 3 olmuyor yani çoğu kez hatalı grup haritası. Alışveriş yapınca hatalı ürünü geri iade edebiliyoruz seafight da giden şeyleri geri vermeli :)

4. -gececi27-

-gececi27- User

iyi günler domination haritasında hangi cephane fazla vuruş yapıyor teşekkür ederim

5. -gececi27-

-gececi27- User

lütfen yardımcı oluemusunuz

6. oyun o kadar kasıyor ki belalı kardan adama vurmakta bile zorlanıyoruz.Bir de ondan sonra çıkan hediyeye nasıl vuracaz bu kadar kasarken ???

7. Bomba at hepsini patlat sonra hediyeleri tek tek kes :)

8. NGC666

NGC666 User

Cataclysmic Corsair, Ölümcül Ejderha ve Kıyamet Alarmı npcleri ne veriyor kurabiye mi inci mi?

9. Merhaba, bugün oyunu açtığımda kış yapbozunu göremedim. Süresimi bitti acaba?

10. HACKERWARE

HACKERWARE User

İnci veriyor çoğunlukla

NGC666 bunu beğendi.
  11. bende son parca kaldi ve yeterince baston sekerim var ama bir turlu takas yapamiyorum . yetkililerin yardimini bekliyorum .

12. kaç baston şekeriniz var şuan ? ve kaç parçayı şeker ile açtınız ?

13. Mitat

Mitat User

Son düzenlenen: 31 Aralık 2022
  14. mesut1438

mesut1438 User

700 adet baston şekere ihtiyacım var ama para yatırmadan alamıyorum galiba acaba yetkililer kurabiye takası gibi birşey getirebilirler mi teşekkür ederim

15. SPARTAC

SPARTAC User

Gemi figürü buz kraliçesi ne veriyor

16. semert

semert User

6 kritik hasar