Donmuş Öfke 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MATARAMASUKO2023

2. Helal Adam:D

]LooPuS[ bunu beğendi.
  3. SPARTAC

SPARTAC User

K0d bulunamadı dıyor

4. erşan367

erşan367 User

krampus sonrası ne gemi tamir oluyor ne slot değişiyor çıkıp girdim yine aynı.

5. Jotunun Afeti Tasarımının mücevherleri ve özellikleri görseli nerede mevcut veya mevcut mu

6. pinkypink

pinkypink User

Çekya forumunda tasarımın görseli ve taş bilgileri mevcut, sayfayı çevirip kendini öğrenebilirsiniz. Konunun son mesajındaki tasarım bahsettiğiniz bu arada.

7. Fearles[

Fearles[ User

Sayın Star Benim gemimde dunyayaran balyoz olduğu için karaborsadaki tüm derebeyi ve burç toplarını almaya çalışıyorum fakat topların istediği kurabiye adam gerçekten çok yüksek.Sırf derebeyi ve burçlar için 170bin kurabiye adam lazım.Bu kadarını benim gemimle kasmam için etkinlik sonuna kadar günde yaklaşık 10 saat Battering Ram kesmem lazım.Bu sizce oyuncuları bota özendiren bir durum değil mi? Sistemlerin verdiği kurabiye miktarının artması yada topların istediği miktarın azalması için rapor yollamanız mümkün mü acaba?

Son düzenlenen: 13 Aralık 2022
    TiryakiHasan bunu beğendi.
  8. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Değil.

9. HACKERWARE

HACKERWARE User

Kurabiye sayıları fazla evet katılıyorum ama kurabiye sayılarında değişikliğe gitmezler kurabiyelerini harcayanlara haksızlık olur direk olarak bot kullanları banlasalar sıralamaya girenleri on numara olur

10. sayın star mod pazara sandal ve ıskarmoz gibi nesneler koyabilirmsiniz kurabiye adamlarla alabilelim bizler emeğiyle oynayan oyuncularız herşey in paraya döndüğü oyunda birazda bu şekilde oynayan oyunclura kolaylık sağlayın lütfen.

11. Cataclysmic Corsair, Ölümcül Ejderha ve Kıyamet Alarmı npc leri çok az atıyor haritalardaki oyunculara yetmiyor artırılmalı.

kRaL-28 bunu beğendi.
  12. Nereden giriş sağlanıyor ???

13. deniz altında yani Atlantis te

14. Midgard Wyrm bu admiralin canı çok az, canı arttırılmalı kesinlikle yetmiyor, 50 kişi kesiyoruz, 690m canı var. Belalı kardan adam gibi en az 2 milyar olmalı canı.

xxSavaron2xx bunu beğendi.
  15. Merhaba,
    Senelerdir itibar lı görevler geliyor bilen bunu eskilerden beri ugraşanlara sesleniyorum özelliği nedir aydınlatırsanız çok seviyorum sevinirim. Teşekkürler.

16. Etkinlik sistem gemilerinin hepsine yulong ve saffand kazanma ekleyin sadece amirallerde kazanma şansı olmasın oyunu biraz kolaylaştırın biliyorum kafası çalışmayan çok oyunla ilgilenen arkadaşlar var yönetimde bilmiyorlardı gelip sorsunlar biz öğretelim bunu akıl bile edemiyorlar bı söylüyoruz

3-BOYOZ-1-YUMURTA bunu beğendi.
  17. Cataclysmic Corsair, Ölümcül Ejderha ve Kıyamet Alarmı bu gemiler tasarım veriyor mu?Hangi cephaneler iyi vuruyor bu gemilere?

18. HACKERWARE

HACKERWARE User

Sırasıyla yazıyorum kabuk kırıcı,ahtapot zehri,kırık kalpler cephanesi tasarım vermiyor

19. Kaio6

Kaio6 User

Ölümcül ejderha ahtapot,
    kıyamet alarmı kalp kırıcı,
    Cataclysmic corsair Kabuk kırıcı,
    Teşekkürler