Doğum Günü Etkinliği – Yeşimin Gizemi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 16 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. grup haritası bozukmu acaba girebilen varmı

2. yalavu

yalavu User

2017-03-17 14:22:17
    Kilitli bir sandığı açtın.
    18458 x Konfeti cephanesi aldın.
    7 x Kau Cim Çubukları aldın.

яoтαsız bunu beğendi.
  3. heaty

heaty User

pasta neye göre cıkıyor bilen yokmu ??

4. [​IMG]

Tahmin ettiğim gibi kaçınma değil hasar önleme özelliği var taşta efendim, bilginize.

5. atlas42

atlas42 User

Karaborsada gemi modellerinin üstüne geldiğinde özelliklerini gösterdiği gibi, petlerin de aynı şekilde özelliklerini göstermesi gerektiğini temenni ediyorum...

drasC0 ve яoтαsız bunu beğendi.
  6. Bu pazardaki petlerin taşları nedir acaba?

7. Karaborsadan 100 inci ve 10 kau çim çubuğunu birleştirmenin gerekli 1 tane kutu elde edersin:)

8. heaty

heaty User

pasta nasıl çıkıyor hala bilen yokmu ?

9. DELGADO*

DELGADO* User

Etkinliğe daha bakamadım da bu çubukları toplamak zormu 10taneye 1kutu verio 80 kutu 800çubuk yani zor mu toplanır kaçar tane verior ne batırmak gerek ? :D

10. pastanın resmını atında görelim :d kaç saattır göremedim.

11. 66hakan

66hakan User

basit aslında sandıktan 7 tane geliyor yetenek açıksa,npc lerde 1 2 tane veriyor min oyunlardandan 5 10tane gelir kolay yaparsın 800 tane :)

нεαvεη ve DELGADO* bunu beğendi.
  12. MusaSOW

MusaSOW User

lanetlı surum harıtası zarar olmus 22bın konfetı attım 10500 ıncı +11 cubuk aldım

13. 61***

61*** User

Büyük güçlü gemiler için yapılmış bir etkinlik. Küçük gemiler admiral çıkarmaya çalışsa daha karlı. Etkinliğin küçük gemiler için tek cazibesi vudu topunu tamamla şansı tanınmış.
    Ayrıca sandıklat bırakın doğum gününe yakışmayı, neredeyse zarar ettirmekte.

Huabtais bunu beğendi.
  14. BüRKüT*

BüRKüT* User

etkinlik güzel.tek eleştiride bulunacağım nokta admiral çıkartma.Sayaç göz önünde olduğu için birçok kişi son sayıları bekliyor.Bu işle uğraşmayıp direk vuranlara admiral gelme oranı düşük.bana göre sayaç kapatılmakı.normal admiral gibi olursa herkes rasgele vurur ve daha adaletli bi dağılım olur.öbür türlü admiral çıkartmak için oturup sayaç ayarı yapmaya çalışıyor millet.

15. mamı_55

mamı_55 User

NPC lerin vuruşları çok yüksek. Sandıktan gülle oranı çok düşük. NPC kestiğimde kafa kafaya geliyor gülle. 2 atıyorsam 2 alıyorum. Gülle sayısını arttıramıyorum. Birde pasta neye göre çıkıyor daha görmek nasip olmadı. Vudu topu içinde teşekkürlerimi sunarım :)

16. atlas42

atlas42 User

İndirim kodu yeşimin gizemi paketleriyle birlikte çıksaydı daha güzel olurdu.

17. 66hakan

66hakan User

karaborsadan gülle alınca hep eksik geliyor önceden sonradan almaya ekliyordu ama bunda hep eksik sizde de oluyormu

18. Aynen bendede öyle eksik veriyor.

19. 66hakan

66hakan User

sonraki aldığında güllen bitmeden al yoksa hep eksik veriyor maalesef

20. heaty

heaty User

Pasta kesen varmı ?? Nasıl çıkıyor , çıkıyormu bir bilgi yokmuu ??

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.